vyhorená.. totálne v koncoch

Príspevok v téme: vyhorená.. totálne v koncoch
dadka2377

potrebujem sa niekomu vyrozpravat ... mozno sa tu najde aj niekto taky kto mi dokaze poradit ... ja uz neviem ako dalej.
mam pocit ze som na najhlbsom dne...a nedokazem sa odrazit.. tento rok som sa rozviedla ...3x sa stahovala.. prisla o pracu... nemam ziadny prijem.. dcera ide na vysoku skolu .. urobila som si opatrovatelsky kurz dufala som ze aspon tymto smerom to bude jednoduchsie.. ale nie...a ja neviem kam sa podiet... nebavi ma zivot... som zufala.. mam 41 rokov a nemam nic a za chvilu asi budem pod mostom potrebujem navstivit zubara mam problemy ale ani na toho nemam ... ma takyto zivot vyznam... co dalej... povie mi niekto :(

butlava vrba

❱❱ MÁTE SVOJU BÚTLAVÚ VŔBU? ❱❱ CÍTITE SA NEVYPOČUTÝ? ❱❱ POTREBUJETE SA VYROZPRÁVAŤ?
❱❱ Pomáham uvoľňovať nahromadený stres tým, že hovorím s ľuďmi, ktorí cítia nedostatok ľudskej konverzácie vo svojom živote, ​alebo nemajú s kým hovoriť o svojich problémoch a tažkých životných situáciach. Som ochotný počúvať Váš citový výlev.
❱❱ Špecializujem sa na klientov, ktorý sa potrebujú IBA vyrozprávať a tým odstrániť stres a negatívnu energiu, ktorú pocitujú.​​
❱❱ butlava-vrba.weebly.com

[zruseny1]

a tvoja dcéra bude na VŠ v inom meste? ak budete platiť ešte aj za cestovanie a ubytko, tak to vyjde dosť, to je pravda:(
ale ona ťa v tom určite nenechá samu, možno si nájde brigádu popri škole, aj to môže pomôcť...
a z ktorých končín ste? len hľadaj prácu ďalej a nedaj sa odradiť:))

dadka2377

budeme sa snazit.. a dakujem ti si zlata.. niekedy aj takato pomoc je pomoc...mozno sa rano zobudim a caka ma stastie.. nejake riesenie o ktorom teraz netusim.. snazim sa rozmyslat pozitivne niekedy sa to da inokedy to ide velmi tazko ale snad sa odrazime od toho dna... dakujem

jajka001_

len vydrz, casom sa to urcite zlepsi, obdobie po rozchode je najhorsie. este ze mas tu dceru, aspon nejaka psychicka opora. drzte spolu.

dadka2377

robim vsetko preto aby som si ju nasla.. a zoberiem cokolvek lebo ja chcem pracovat nie len preto ze potrebujem peniaze mna vzdy praca bavila.. vybavujem aj socialnu pomoc ale to trva mesiace... vsade kopa papierov.. na vsetko treba eura.. a do vtedy co? mi sme s dcerou uz davno dohodnute ze pojdem prec je s tym zmierena s tym problem nie je ved ona aj tak bude v skole... ja viem ze su na tom aj horsie urcite.. ale moj momentalny stav je taky... stratila som vsetky istoty v zivote... vsetko je pre mna zaciatok.. ziadna poda pod nohami... priatelia a znamy sa cuduju ako to vsetko zvladam ano navonok ano ale vo vnutri som uplne prazdna... neviem co mi prinesie zajtrajsok... keby nebolo dcery.. neviem neviem co by bolo lepsie

dadka2377

robim vsetko preto aby som si ju nasla.. a zoberiem cokolvek lebo ja chcem pracovat nie len preto ze potrebujem peniaze mna vzdy praca bavila.. vybavujem aj socialnu pomoc ale to trva mesiace... vsade kopa papierov.. na vsetko treba eura.. a do vtedy co? mi sme s dcerou uz davno dohodnute ze pojdem prec je s tym zmierena s tym problem nie je ved ona aj tak bude v skole... ja viem ze su na tom aj horsie urcite.. ale moj momentalny stav je taky... stratila som vsetky istoty v zivote... vsetko je pre mna zaciatok.. ziadna poda pod nohami... priatelia a znamy sa cuduju ako to vsetko zvladam ano navonok ano ale vo vnutri som uplne prazdna... neviem co mi prinesie zajtrajsok... keby nebolo dcery.. neviem neviem co by bolo lepsie

jajka001_

zivot po rozvode nie je nikdy jednoduchy, kym si zvyknes na novu situaciu, si velmi zranitelna, bohuzial aj ta strata prace, ale treba dufat, stale zijes, si zdrava, veci sa casom nejak poriesia, mozes ist pracovat do rakuska? dcera je uz velka tak nie je na teba taka odkazana, mas viac na vyber co sa tyka prace, momentalne su najvacsim problemom asi tie peniaze, vsak, ale vzdy su ludia ktori su na tom horsie, tak vydrz, kym mas strechu nad hlavou a mas na jedlo, da sa to vydrzat,a sprav vsetko aby si si nasla pracu, aj keby si mala za nou odist, aj keby si mala dceru nechavat samu, bohuzial doba je zla, co sa tyka prace. vezmi cokolvek co sa bude dat. ak ste na tom velmi zle, skus sa informovat o socialnej pomoci na urade, davky a prispevky v hmotnej nudzi.