Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny?

Príspevok v téme: Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny?
bez odpovede

mohli by ste mi prosim napisat, co vas robi v zivote stastnymi..........co je zmyslom vasho zivota??

hladam otazku na tuto odpoved uz dlhsiu dobu a neviem ju najst......niektori ludia mi povedali, ze mam velke ocakavania, ze sa mam radovat z malickosti.......alebo mi povedali, ze som pesimista a mam negativisticky pohlad na zivot, preto to stastie nevidim

napiste mi prosim, co vas robi stastnymi, co naplna vas zivot stastim

za odpovede vopred dakujem

nojom

a co tak sa tym vobec nezaoberat? ci som stastny alebo nie. Stastie ako take je len okamih, a ked ten okamih pride tak pride, a vtedy si ho uzi. A hovori sa, mas stastie ze si zdravy, mas stastie ze mas rodinu, vzdelanie a take veci. ALe to je len tak celkovo, tam to stastie nie je pocit. je to vdaka, alebo nieco co by si mali ludia vazit, teda ti ktori to maju. a tak no

smutny23

keď som s milovanou osobou, a keď mám okolo seba ludí, na ktorých sa môžem spoľahnúť...ale bohužiaľ, asi by si som moc chcel

sixto

ale toto je dobre:
Hovorí sa, že peniaze neprinášajú šťastie. Bezpochyby sa tým myslia peniaze druhých. (Sacha Guitry)

sixto

najvacsi pocit stastia som zazil, ked mi kamoskin 14-rocny syn povedal, ze som mu pomohol zmenit zivot a dostat sa z problemov. to je asi ten najlepsi pocit - niekomu naozaj pomoct. takze ak chce clovek by stale stastny, mal by stale niekomu pomahat.

jajka001_

blazni sa tesia z malickosti ako deti, nezatazuju sa problemami, treba si z nich brat priklad. vezmi si male deti, ake drobnosti ich dokazu potesit.
cim rozumnejsi tym viac prekazok a problemov vidi, no naco ti to je, trapit sa tym co nemozes a neda sa

Deria

Myslim, ze kazdy clovek ma sny a tuzby. Niekto ma vysoke ciele, niekto uplne banalne ale ich ma. Niekto je sklamany alebo nedockavy a prechadza fazou depresii ale raz to prejde a budes sa tesit aj z malickosti. Netreba sa nad tym moc zamyslat, venuj sa niecomu, co ta bavi, stastie prichadza necakane.

lost

ked vystupim z auta a odidem po vlastnych :)

ale tazko povedat..

prakticky cokolvek, niekedy je to cokolada, inokedy maso, niekedy je to sport a nasledna unava, niekedy film, casto hudba, alebo v poslednom case aj pes a jeho privitanie ale aj celodenna pritomnost..

nevidim problem v tom ze ked ma clovek velke sny.. aj ja mam "velke" sny (na moje stsandarty) ktore som este ani zdaleka nedosiahol (ferrari? :D) avsak.. to neznamena ze sa "zamknem" a dokym dany ciel/sen nedosiahnem tak budem nesastny a nebudem vediet "vypnut" aj pre pritomnost.. (ono to tak bolo v minulosti, ale nema to vyznam, lebo ciele idu priamo umerne hore s uspechmi a clovek skonci zle)

avsak, realita je, ze len blazon dokaze byt stastny ;) racionalne rozmyslajuci realista chape ze zivot je trest a nie radost... ale co uz..