Ten svet ma nici

Príspevok v téme: Ten svet ma nici
WELT

Som smutna, mam hnusnu naladu :( mam depku :( viem hned si myslite ze mam ist za psychologom ale tak ten nezabrani tomu co sa deje.. Nedokazem sa divat na TV noviny, nemozem citat ziadne prispevky vo vsetkom su vrazdy, vojny, bitky.. vztahy su na urovni bode mrazu lebo sa kazdy klame podvadza..:( kazdy den toto iste .. ako ma byt clovek stastny , mysliet pozitivne ked sa deje to co sa deje ?? Ano mam sa tesit z malickosti tesim sa ale ked stale myslim na to co bude .. a preto ma to deprimuje :( Mam krasny vztah , a si ho nicim lebo cakam len kedy nastane ten cas ze vsetko pekne sa raz skonci :( preco to tak musi byt ? :(

Slobodna

Treba sa vyhýbať negatívnym informáciám a veciam. Nezameriavať sa na to negatívne ale na to pozitívne. Televízne správy sú zámerne nastavené na negatívne informácie a preto ich nepozerám :) správy sa dajú prečítať aj na nete a môžeš si vybrať, ktorú chceš, nie si zatiahnutá do sledu neg. informácií.

WELT

asi je najlepsie uzivat si pritomnost a nemysliet co bude ze ? snazim sa velmi len vzdy sa bojim co bude .. tak nicim aj seba a nicim si aj vztah .. lebo mam strach .. som sama daleko v zahranici mozno preto mam take myslienky :( nemam sa skym porozpravat nazivo :( skym smiat :( stale som len na internete a vidim co vsetko sa vsade pise :(

WELT

system :) dakujem to bolo krasne velmi :) talentmania dakujem vidim ze mas krasny vztah lebo je hlavne problemy riesit a tak to ma byt. dakujem za tvoje povzbudive slova :)(resp.pismenka)

Jooe Ker

no co aj nacizmus ,komunizmus bol kedysi moderny a preto i nadalej nas taha dole ,vplyv spolocnosti, vplyv penazi a nase slabosti .........musia padnut nase chore ideologie a mozno potom bude .......????!!!!

talentmania

Netreba na to mysliet my s manzelom mame take heslo dako bolo a dako bude.My nic nenehavame na potom pretoze to potom uz nemusi prist zijeme tak ako my chceme.Samozrejme ze su aj zle dni kto ich nema vsak mame aj starosti ale vsetko to dako prehrizieme a ideme dalej.Velmi zalezi na povahe cloveka ako sa s tym vie vyrovnat a ako danny problem vie riesit.My si povieme hlavne ze sme zdravi a to je hlavne.Takze hlavu hore a nezufaj a hlavne nemysli nato co bude ked bude.Aj ked neviem presne co ta trapi ale ak to nieje az take vazne tak to zahod za hlavu!