Dnes je den D, prestavam fajcit

User_37597

LOST
pridem ti ako uplne sprosty vymlety biely chlap natriasajuci sa na recitovanie v klipoch co zo seba robi cernocha? :D
eminem to prebral odomna aby si vedel :D

User_37597

bala som sa ze priberiem.co priberiem urcite ale tak chutilo mi to a nechcela som skoncit lebo ani priatel nechcel.skusali sme raz takto pred dvomi rokmi prestat..nefajcili sme 3 tyzdne ale ja trubka ked som zistila ze on si zapalil tak ma to tak nahnevalo ze som zacala aj ja zas fajcit.teraz neviem ako je na tom on lebo vcera bol vonku a nechcem sa ho to ani pytat ci si dal alebo nie.ale som mu povedala ze ked zacne je to jeho vec ze uz teraz nebudem taka sprosta ze zacnem aj ja na truc.chcem zit zdravo.keby nemam tak upchate nosne dutiny,kazde rano nejaky ten kasel a citim ze hrdlo nemam moc ciste tak by som ani neprestala.ovsem ak este neratam to ako strasne mi to islo do penazi..mesacne viac ako 75 eur.a poslednu dobu som si vsimla ze som uz nefajcila s chuti ale proste zvyk...ani som nemala chut no zapalila som si.celee zle no :D
ale zacnem behavat a vsetko bude ok ;) uz sa tesim.

sway.

bibsia super :-) Si dobra..Ja mam cca tyzden bez a este stale mam chvilkovo problem sa udrzat :-D
Inak preco si neprestala skor?

User_37597

ahoj ahoj...poslusne hlasim moj pokrok.uz je to 4 den a som uplne v pohode a ako sa hovori "cista" :D
dakujem za opytanie ;)

User_37597

to este len casom zistis ake "super" to je ked budes mat zdravotne problemi a pojde ti to fajne do penazenky...este len potom sa ti to bude "pacit" :D

User_37597

talentmania ja neviem ako to vysvetlit.no myslim si ze je to vsetko o vsugeracii.ak si naozaj budes mysliet ze to jednoduche tak to bude jednoduche.nepoviem,aj ja som dnes aj vcera myslela na cigaretu.no nezapalalila som si zatial.nemala som preco.svojim sposobom som hecovana myslienkami druhych ktore si samozrejme ja sama vkladam do hlavy(napr ze mi neveria ze to dokazem) a to ma posuva dalej...... a just si nezapalim :D..inak sa citim celkom dobre.mam po ruke moje super 100g balenie slnecnicovych jadierok a snazim sa mysliet na colkolvek ine...