po akej dobe sa vam po vysadeni hak zhorsila plet?

jankaaaaaaaaa

mne s aplet niajko nezhorsuje vobec. stale je rovnaka, mozno by som povedala ze aj o cosi lepsia. len vlasy sa mi zacali trosku viac mastit, ale fakt len trocha ale to moze byt aj z toho tepla. ale zatial som menzes nemala, mala by som ho dostat koncom tyzdna. tak uvidime

jajka001_

nechcem to zakriknut ale plet sa mi zlepsuje. uzivam zinok a béčko a na vyrazky pouzivam cisty lieh. sice sa mi znovu vytvoril jeden novy podkozny, ale pomaly mizne, na lici sa mi vyhodila taka rada drobnych, ale zmizla za dva dni. fakt mam zo seba lepsi pocit. snazim sa aj vela pit,aj vdaka tomu hroznemu teplu som vypila denne aj styri litre cistej vody,asi aj to pomohlo, a jem co najviac zeleniny.

nyank

ja som nemala vyrazky ani s hak ani bez nej a vobec nijako mi to plet neovplyvnilo. akurat mi hak spustilo depresiu, z ktorej som sa dalsie dva roky liecila.

darkmother

no moj fejs po vysadeni vyzera uplne hrozne. teda teraz uz nie ked si telo zvyklo ale zhorsenie dosla asi po dvoch tyzdnoch a trvalo strasne dlho.

User_37597

NO LAURINA hej on si neveri...chce mat nejaku "poistku" radsej...sme mlady,byvame este obaja u rodicov a prave preto sa neoplati moc riskovat.

jankaaaaaaaa

predtym som mala asi rocny vztah a mali a nepouzivali sme ziadnu ochranu len prerusovanu suloz. a nic sa nestalo
pri terajsom partnervi beriem hak od zaciatku vztahu a od kedy ju neberiem tak sme pouzivali len preusovanu suloz a ja mu verim aj on si veri, takze myslim ze v pohode. ale neviem ci v case plodnych dni radsej nekupime pharmatex

User_37597

jaj no a nebojis sa?na tolko mu doverujes?lebo ja som verila byvalemu no teraz priatelovy nie ze neverim to on sam sebe neveri