Antikoncepcia a rakovina prsníka?

RNG

Nuz mozno som stary paprda, to je sice pravda, ale so vzelanim a skusenostou radove vyssiou, ako ty. Ja som ucil na vysokej skole uz v roku 1969 a podla sucasnych IQ testov som este stale velmi vysoko, vo vrchnom 1% populacie.
Alternativnu medicinu studujem z lekarskych periodik vo volnom case uz vyse 17 rokov a riadin sa nou, uspesne.

Postupy, ako liecit rakovinu nevychadzaju zo Slovenska, ale celosvetovej medickej komunity, ktora je co sa tyka onkologie prakticky uplne monopolna.
Mozno na Slovensku onkologovia na tom nezarabaju, ale zahranicne farmaceutika aj oni pouzivaju, tj umoznia svetovej farmacii na tom bohatnut.Tak isto vyrobcom diagnostickych zariadeni, povacsine tiez zahranicnych.
Prave preto sa snazim najst tych vzacnych lekarov s inymi nazorami, aby si rakovinni pacienti mohli vybrat, nie aby im bola jedna onkologicka linia nanutena.
A ako sa medicina vseobecne sprava k takymto novatorom, napriek ich uspechom, si mohol nadherne vidiet aj na Slovensku na tom hanebnom sude dr Jurkovica a organizovanym utokom proti alternative vseobecne
www.jurkovic.sk

Viac na liecenie rakoviny inymi sposobmi, od svetove znamych lekarov najdes napr na
www.cancertutor.org
Na uspechy nemocnic pouzivajucich alternativne metody v zrovnani s klasickymi onkologiockymi procesmi pozri napr na jednu z Mexickych
www.oasisofhope.com
Zialbohu americke tu uviezt nemozem, lebo v USA je zakonom zakazane tvrdit a trestne, ze sa da rakovina liecit inac, nez chemoterapiou, chirurgiou alebo ziarenim. Preto ked to niektore kliniky aj robia, robia to potajomky alebo ludia chodia hufom do Mexika na celkovu alternativnu liecbu alebo do Nemecka na v USA zakazanu hypertermiu.
Preto tvrdim, ze sa dnesna onkologia aj na Slovensku sprava doslova mafiansky k pacientom a odmieta vsetko prirodne, zmenu stravy, odmorovanie, citotoxicke potravinove doplnky a podobne, co je hanebne.

Maros75

Castle Bravo je krycie meno dosiaľ najsilnejšieho amerického testu termonukleárnej zbrane, vykonaného 1. marca 1954 na Atole Bikini na Marshallových ostrovoch Spojenými štátmi americkými. Bol to prvý test z dlhej série rôznorodých testov nukleárnych zbraní v rámci operácie Castle. Neočakávaný rádioaktívny spád z výbuchu, ktorý bol pôvodne uvažovaný za tajný test, zasiahol posádku japonského rybárskeho člnu a vyvolal silný medzinárodný odpor voči atmosferickým termonukleárnym testom.
Bomba využívala deuterid lítny (LiD) ako palivo pre štiepny stupeň na rozdiel od kryogenického tekutého deutéria použitého ako palivo pre štiepny stupeň ktoré bolo použité v amerických bombách prvej generácie - Ivy Mike.
Stala sa tak základom pre prvú vodíkovú bombu s možnosťou transportu v zbrojnom arzenáli USA. Sovietsky Zväz predtým už použil Lítium Deutérium v nukleárnej bombe s názvom Sloika (americký názov Alarm Clock) ale pretože to bola len jednostupňová bomba, ktorá používala chemickú explóziu pre kompresiu-stlačenie, jej maximálny zisk bol limitovaný. Podobne ako Ivy Mike, bomba Castle Bravo využívala modernejšiu viacstupňovú verziu s konštrukčným riešením Teller-Ulam.
Bola to dosiaľ najsilnejšia nukleárna zbraň odpálená Spojenými štátmi, s účinkom 15 Mt TNT. Tento účinok, ďaleko presahoval očakávaný účinok medzi 4 - 8 Mt TNT, v kombinácii s inými faktormi spôsobila najväčšie rádioaktívne zamorenie, dosiaľ spôsobené USA.
sk.wikipedia.org

piper nigrum

Ty si len melies svoje...samozrejme, ze je dnes vyssia incidencia rakoviny, to som vobec nepoprela, s tym suhlasim.
Lenze ja som winki upozornila na velmi realnu moznost, ze sa v ich rodine vyskytuje zla mutacia BRCA, ktora je vyraznym rizikom pre vznik rakoviny prsnika. Kumulovany familiarny vyskyt rakoviny prsnika je varovnym signalom. Urcite by sa mala nechat geneticky vysetrit. Samozrejme sa tieto mutacie nemusia vobec potvrdit. I ja vsak poznam rodinu, kde sa tato mutacia vyskytuje a ver tomu, ze vacsina zien v tejto rodine zomrela na toto ochorenie i v minulosti. To je vsetko. Ak to ty "neuznavas", lebo to nenapisal nejaky vsevedec z alternativnej kliniky, to je cisto tvoj problem. Ja som winki upozornila na riziko, pretoze som to povazovala za potrebne. Takze sa maj.

RNG

Inac to dedicne tvrdenie vyvracia statistika z minulostio a dnes, ktoru je zialbohu velmi tazko mozno najst, aby sme nahodou neobjavili, kto je za to vinny. Nieco som nasiel napr tu
en.wikipedia.org
kde jasne hovoria ze v malovyvinutych krajinach(tj menej chemie a liekov) je incidencia podstatne aj dnes mensia, a co sa tyka minulosti, pred rokom 1970 toho bolo podstatne menej aj v "civilizovanych" krajinach.
Donedavna na opustenych tichomorskych ostrovoch slovo rakovina a porazka ani neexistovala v ich slovnikoch. Teraz, z prichodom jediel z "civilizovanych krajin" a modernych chemikalii su na tom odrazu dost podobne ako my.

piper nigrum

RNG, ty nepotrebujes? Tak nestuduj...arogantny stary chlap. Pokial to nevyprodukuje nejaky paprda z alternativnej kliniky, tak pre teba nema ziadny nazor cenu. Neviem, mozno v USA nejaki onkologovia na rakovine zarabaju, ale v SR naozaj nie...nemas o pomeroch tu ani sajnu.
A mimochodom, nejde o vyskumy onkologov, ale genetikov. Mutacie BRCA, ale to sa tebe neda vysvetlit, lebo to nezvladnes pochopit.

RNG

Ja nepotrebujem studovat ziadne studie lekarov, onkologov, co na rakovinach zarabaju. Mne staci vidiet statistiku, ze nieco pred tym nebolo a bolo vzacne a dnes je. Tj nie je to v nasich starych genoch, ale v niecom novom zavedenom do nasho prostredia.
A vobec ma nezaujimaju rozne teorie, mna zaujima hlavne prax , ako tomu predist pripadne ako to ucinne vyliecit bez toho, aby pacient pri tom mal velku sancu na "lieky" zomret.

Maros75

Rakovina sa nevyskytuje len u
ľudí,ale aj u živočíchov a rastlín. Rakovina nie je dedičná.V niektorých rodinách však možno pozorovať zvýšenú predispozíciu na určité zmeny v génových štruktúrach normálnych buniek aj u niektorých rodinných príslušníkov pacientov s rakovinou štítnej žlazy, nadobličky, prsníka, hrubého čreva. Takéto zmeny môžu signalizovať jednak zvýšenú vnímavosť na rôzne karcinogénne vplyvy (chemikálie, žiarenie vírusy ), resp. možno u niektorých ľudí (a rodín) predpokladať zvýšené riziko vzniku rakoviny, keď sa dokáže dedičnosť týchto predispozičných zmien v génoch štruktúrach. Už dnes možno na základe molekulárno-genetických charakteristík vytipovať rizikové skupiny ľudí pre určité druhy rakoviny. U týchto je potrebná zvýšená preventívna starostlivosť. INFEKČNOSŤ-Jednoznačne treba povedať, že rakovina nepatrí medzi nákazlivé choroby. Nie je infekčná, nedá sa prenášať z človeka na človeka, ani zo zvieraťa na človeka či opačne. Pacient s rakovinou neohrozuje ani dospelých členov rodiny, ani malé deti.Ľudské telo sa skladá asi z 200 rozdielnych
typov buniek,orgánovo a funkčne
špecifických, preto existuje aj okolo 200
rôznych typov zhubných nádorov, ktoré sa
bežne označujú jako RAKOVINA.V lekárs-
kej terminológii výraz karcinón označuje
zhubný nádor slizničného pôvodu a sarkóm
zase zhubný nádor väzivového pôvodu.Vo
svete sa často používa výraz karcinóm,
cancer, Krebs, kanker, cancros a rak.

RNG

Inac treba si uvedomoit, ze hormany vykolajuju aj mnohe dnes bezne pouzivane plasticke latky, najma tie, co pouzivaju na vnutro konzeriev a ine. Vyraba sa coraz viac patentovanych chemikalii, vcitane roznych liekov, krtore postupne zamoruju cely svet. Na vysvetlenie preco patentovane chemikalie zamoruju musite poznat patentovy proces.
Pri nom sa musi dokazat totiz priorita, tj ze ta latka predtym nikdy nikde neexistovala a ze ziadatel o patent ju prvy vytvoril.
Tj je to nieco nove v prirode, co tam predtym nebolo=zamorenie.
A casto si organizmus alebo priroda s takymi latkami ani nevie pomoct, tj je to viacmenej permanentne a hromadi sa to.

Hra na Stvoritela je velmi nebezpecna!

piper nigrum

RNG, suhlasim, ale existuju mutacie istych genov s familiarnym vyskytom, ktore prudko zvysuju riziko vzniku rakoviny prsnika, bez ohladu na antikoncepciu atd. Nieco si o tom nastuduj. Da sa to vysledovat vzdy v lini po praslici, podobne ako u winki.