vztah so starsim muzom

Príspevok v téme: vztah so starsim muzom
pata3

Z cloveka, ktory bol moj dobry kamarat sa stal moj priatel. Neskutocne si rozumieme vo vsetkom, ale ma to hacik. Je odo mna o necelych 18 rokov starsi a este k tomu vsetkemu aj zenaty. Na zaciatku som to chcela ukoncit, lebo som si uvedomovala to obrovske riziko,ale bol tak neodbitny, ze som to nakoniec vzdala a teraz uz prehrava rozum a vitazia city. Milion krat sme sa o tom rozpravali, ale zaver z toho aj tak bol,ze sme spolu.neviem co s tym dalej, milujem ho ako nikdy nikoho predtym ale stale niekde v kutiku duse sa mi vynara ta rozumna myslienka z uvodu.Dajte dajaky tip, co s tym.

sssofi

Ja mam tiež takého. Je starší o 17rokov,ale sex s nim je maraton... mám i 5 orgikov. mám chlapca,ktorí je v mojom veku,no sex,to je minutovka. Rozmyšľam,čo si nechať,či sa nechať obsypavať darčekmi a mať super sex alebo mať chalana a ten zabudne i že mám narodky a sex len bleskovka. Zatiaľ porovnávam,no vždy vyhrava dlhy sex a darčeky.

talentmania

Pata to ti neprekaza ze si stale len ta MILENKA?To naozaj na ineho slobodneho nemas?Potom v dalsej teme tu zase narieka manzelka ze jej manzel je neverny s inou.A tak si vyber koho lutovat vas co ste milenky alebo tie zeny?

Maoam

neviem preco mas rada vztahy so zenatymi, mas v tom prax, vies ako to bezi, vies ako to zasa dopadne a ked ti to roky vyhovovalo, tak hold zi tak nadalej

pata3

rozprava mi ako im to v manzelstve uz nejaky ten rok nefunguje, ako sa snazil to napravit, ale manzelka to zmietla zo stola a pod. mam to overene, je to tak, ale aj tak to pre mna nic neriesi. jeho manzelka ma tiez milenca, ale nasla si ho myslim az po tom ako sme si my dvaja zacali, skor to berem ako jej protest proti tomu, aj ked o nas len tusi, nema ziaden dokaz, ale myslim, ze tiez nezere seno. vecsinou sa stretavame u mna, chodime von na pivo, kavu, obed, prechadzky, vylety a pod., ale kvoli dokazom dost daleko od bydliska. nevadi mi to, lebo byvame v malom meste a tam kazdy kazdeho pozna, takze celkom mi vyhovuje, ze vypadneme niekde mimo.
povedala som, mu, ze viem, ze ked pride na lamanie chleba, tak sa aj tak vrati ku zene,/ nie je to bohuzial moj prvy vztah so zenatym a tiez uz nie som najmladsia/, jeho odpoved bola, ze kym zije jeho matka / u ktorej byvaju/, tak to nijak riesit nebude ani on ani jeho zena..a potom, ze sa uvidi.o krizach v manzelstvach som uz toho pocula, ale moja pozicia milenky /nebolo ich zas tak moc/, ich vzdy len upevnila, ale to bol vzdy moj ciel, problemy sa daju riesit, len to obcas chce cas a lepsiu komunikaciu, ale toto je ine, prvy krat to nechcem upevnit..asi som sa fakt zalubila, do riti!

allie

ak hovori ze chce byt s tebou a ze ta lubi, mozno to aj tak v tej chvili mysli, len pre neho je to asi tak skutocne ako ked sa nam v noci sniva. a ked ho niekto zo sna prebudi, zisti ze ma zenu, deti a tie nevie a uz ani nechce opustit. ved ktory chlap natrvalo uprednostni svoje zaujmy ak ma tych svojich, o ktorych (mal by) sa stara(t)? (zvlast ak sa tam nazere a zena pradlo opere:))

ale inak je to krasne, kuzelne momenty, spomienky na cely zivot, len zakazana laska byva potrestana aj tam kde sa to necaka.