MAM BLCHY POMOOOOC

ewelinka

to nic nepomoze oni spavali pred mojim vchodom, nemame plot a tadial sa dostali popod prah alebo cezo mna ked som ich hladkala a on mi tvrdil ze ich striekal je to slovo proti slovu:(

ewelinka

mna slak trafi to budu nehorazne prachy zasa ako mozu psie blchy hryzt mna?? ako to ze su v mojej posteli na suseda nejdu tak preco na mna:(( neviem ani kde vsade uz su sa z toho zblaznim Asi ho zabijem a ja sa na noc namocim do octu

elllla

A ešte zvolaj nejaku susedsku radu..alebo po imých susedoch blchy nelezu??? to tam u vas nikomu nevadi??? ved nech sa to rieši..ked ce mat psy nech sa o ne stara!!!

elllla

Tak v prvom rade si kup nejake spreje na ničenie hmyzu a podobných chamradi, len musiš najst taký čo je na blchy.lebo to ich je mnoho..na muchy..a chrobaky atd...tým vystriekaj všetko, čo sa da, kde su, kde boli , aj tam hore, všade...ptm nech si sused laskavo odblší psa mu povedz..a v lekarni si pytaj fenistil gel..to je sice na komare..tak niečo podobne..a ptm ked budeš všetko striekat tými sprejmi na blchy aspon týžden a budeš mat pocit že to r
prestalo, tak pmt praš koberce a vysavaj a tak...

Najčítanejšie články