Hradné slávnosti

Príspevok v téme: Hradné slávnosti
kafe

Boli ste už na nejakých? Ja som práve objavila ameriku :) som plná dojmov, fakt som nečakala, že to bude také skvelé. To počiatočné híkanie mojich detvákov: -Mamííí!!! Pozri na toho rytiara!- Bolo ich tam dosť veľa (150), takže sme sa potkýňali o stredovek na každom kroku: dobíjanie hradu, sokoliari, brušné tanečnice, princezné (to boli všetky baby v dobovom kostýme, aspoň pre moje duťúchy:).. He-he, bola som zvedavá, či tu bude jeden týpek, čo písal sem na fórum (že sa baby na neho lepia, nevedia mu odolať a jeho to už otravuje, venuje sa historickému šermu) a či ho dokážem spoznať. Dlhé vlasy a Romualdovké črty bolo jediné poznávacie znamenie, čo na neho prezradil v téme ktosi iný. A mne sa zdá, že som ho objavila! Ale nepriznala som sa k nemu :) Ináč jeho kučeravý, blonďavý súper s ktorým bojoval sa mi páčil viac. Pripomínal Jakuba z Perinbaby. Deckám sa zas páčil bubeníček, robil srandičky, trepal dve na tri a láska ako hrom je na svete.. Diváci boli fajn, ohľaduplní, nikto mi nestúpal po nohách, poďakovali, keď som sa im uhla, aby mohli prejsť. Aby sme zažili nejaký ozajstný adrenalín, zistila som, že som stratila kľúče od auta a nikde na zemi v okolí 2 metrov som ich nenašla. To už bola tma a dobíjanie hradu opakovali tentoraz pri svetle fakieľ a vatier. Veľmi efektné... aj ten vzduch čo sme tam dýchali bol zrazu o 500 rokov starší. Ešte sme upálili čarodejnicu a šli sme domov. Obloha plná hviezd a tma jak v tanku.. vďaka Bohu šli nejaký ľudia pred nami i za nami, lebo decká by sa pos.. od strachu. Ja nie, ja som odvážna. Kľúčiky som našla zabuchnuté v aute, našťastie nosím rezervné so sebou.

Prvá vec, čo som chcela týmto povedať je: dávajte si bacha, čo píšete na fórach, lebo veľký Brat a ja vás sledujeme :)
Druhá vec: okrem toho že sú ľudia zlý, doba skazená a novodobé vzťahy hnus.. je to v mnohých prípadoch aj inak.

A odkaz pre Adama Krta: chlape, teba by som chcela aspoň raz stretnúť, a potom už môžem kľudne i zomrieť (tak o 50 rokov :).

kafe

Inko, vystopujem všetkých ľavou zadnou, len musia zanechávať slonie stopy :)

Jajka, možno si nezmeškala.. pokukaj zrúcaniny, hrady, zámky v tvojom okolí. Veď asi aj na Bratislavskom hrade také čosi robia, nie?

jajka001_

juhúú skvelý článok, kafík :) tam sa tiez chystam uz dva roky, zas som zmeskala? no co uz, po tejto recenzii sa budem viac snazit aby som to buduci rok chytila

[zruseny1]

inak mne sa stala podobná vec...našla som tu na fóre jedného chalana, ktorého poznám z videnia..z intráku na ktorom som kedysi bývala

avšak nespoznala som ho reálne ale podľa mailovej adresy, ktorú si tu uviedol

on propagoval nejaký výrobok na akné- zheng 4 skin away...či tak nejak
a ubezpečoval ľudí, že študuje medicínu, že mu môžu veriť, a že to pomáha.
ibaže on chodí na ekonomickú, rovnako ako ja, len na inú fakultu :) takže žiadna medicína ale nechcela som do neho rýpať...
to ja len na margo toho, ako ľahko sa dá zistiť veľa vecí o človeku :))

[zruseny1]

toto je aká srandovná téma :DD
ja viem na akého šermiara si myslela:D on založil tému: prečo ma všetky ženy chcú:)))
mala si na neho zakričať :)

a keď ti poviem, aby si mi niekoho vystopovala, urobíš to pre mňa? :D