Veľké pysky

xija

vadi chalanom ak ma dievca dost velke male pysky a to uz nehovorim o velkych lebo ja mam taky problem poradit emi????...........

markone

na gynekologickom oddelení sa to určite nerobí( nemá s tým nič spoločné) je to otázka plastickej chirurgie(kozmetický zákrok) a pri udaní aj subjektívnych tažkostí väčšiu časť prepláca poisťovňa.

doc

mali by ti to urobiť na každom gynekologickom oddelení ale je to zákrok na žiadosť pacientky čiže bez zdravotnej indikácie takže sa to platí

natalia222

Tak to ja tiež práve neviem, Klarika. Či treba na to nejaký papier od gynekologičky, či nie. Ja teraz riešiť, kde takýto zákrok v mojom okolí vykonávajú.Som bezradná,lebo zatiaľ mi odpisujú,že to nerobia.Ani v Prešove.Neviete,v ktorej nemocnici v Košiciach to robia?Pjosíííím,poraďte...

klarika

pocujte,nikolletka,ale ide o skratenie alebo zmensenie pyskov, nie o uplne odstranenie.alebo som si zle vsimal?ja kebyze idem,tak si dam iba skratit ten 1cm,nie uplne odstranit.
a ked uvediem,ze mi to vadi,tak to treba aj podlozit,aby to bolo pre poistovnu dostatocne oddôvodnene?musim mat na to papier napr.od gynekologa? alebo staci moje prehlasenie,ze mam odreniny na pyskoch?lebo mne to vadi aj pri chôdzi.podla toho,ake mam nohavice.niektoree mi poriadne vysuchaju kožu.

slavina

Nikolettka-na orgazmus väčšinou stačí klitoris.Poznám ženy ktoré si práve po odstránení zväčšených pyskov prvý krát poriadne užili sex a orgazmus.Takže si myslím,že je to individuálne.Ale orgazmus je buď klitoriálny,alebo vaginálny.O pyskovom neviem....

natalia222

Nikolettka,ak si si dobre nevšimla, tak som napísala môj BÝVALÝ priateľ.A ja chcem iba radu, a nie odhováranie. Pretože už som rozhodnutá.Ja mám komplexy a nič to už nezmení.A okrem toho,je to nepríjemné aj zo zdravotnýžch dôvodov. OK?

nikolettka

Jaj Natalia, ten tvoj priatel asi spadol na hlavu.. ak sa mu nepacis takto tak neviem co by robil keby si napriklad mala nehodu a mala jazvu na tvari, a podobne veci.. neviem preco si este stale s nim, to nie je chlap do buducnosti, pretoze ked milujes tak takyto detail je ti uplne volny.. dalsi pripad toho ako sa zeny zbytocne zamyslaju nad tym ako sa pacit vsemozne chlapom.. ale ak si hlupa tak to sprav..

nikolettka

Natalia, nechapem preco si sa rozhodla k takemuto kroku. Pocula som gynekologa ktory vravel, ze po odstraneni tychto pyskov uz nikdy nemusis dosiahnut orgazmus, pretoze je tam vela nrvovych zakonceni, stoji ti to za to ?? Ved chlapom sa to paci, ja to mam tiez, je to ako motylik alebo rozkvitnuta ruza, je to pekne a ja to nepovazujem za pritaz, skor naopak, mozes byt na to hrda. Je tu vela podobnych tem, ved si to precitaj, nazora muzov ktori nemaju dovod klamat tu na anonymnom fore. Su dokonca typy muzov ktori zamerne vyhladavaju taketo zeny s vacsimi pyskami. Ja si s nimi pripadam viac vzrusiva a vzdy sa tesim na okamih ked mi prvy raz partner vlozi ruku do nohaviciek. Prave preto ze je to ´ine´ tak ich to vzrusuje, ja nechapem preco sa ludia niekedy snazia byt za kazdu cenu dokonali... tak nad tym radsej dobre popremyslaj !