Mám 20 a som bez sexuálnej skúsenosti . JE to na smiech ?? !

Príspevok v téme: Mám 20 a som bez sexuálnej skúsenosti . JE to na smiech ?? !
neskúsená20

Nedávno som si vypočula rozhovor dvoch chalanov kt. sa rozprávali a spomínali dáku babu čo ešte nemala sex. Pripadalo im to dosť vtipné že 20 ročná a bez sexu. Vtedy som sa tak zamyslela, o čom to točia, kedže som na tom rovnako. Mám 20 a do teraz nič. Už niekedy pripadám troška zvláštne, lebo ked kamošky začnú toto rozoberať , ja nemám k tomu čo povedať ,lebo... Viete. Keby chcem už to možem mať dávno za sebou, lebo mala som dáke vzťahy ,ale nikdy to nebolo nič extra vážne alebo dlhodobé a k sexu neprišlo. Vraj nie som vobec škaredá , skor naopak . To ja posúdiť neviem, kedže sama som voči sebe dosť sebakritická, ale práve to ma v živote posúva a pomáha mi to formovať seba samu . Je niečo zvláštne na tom , ked človek rpíde o panenstvo po 20 tke? Už ma nebaví počúvať niekedy také tie trápne reči že prečo do teraz nič a podobné rozne iné . Prečo sa mi niekedy doslova núti názor, že \"to\" už nie je normálne.... ! A že som niečo zmeškala.

qwertz

Ja som mal prvú skúsenosť v 23. rokoch a nehanbím sa za to...
Však keď to nikomu nepoviem, tak to ani nikto okrem mňa nevie. Len priateľke som to povedal a vzala to celkom dobre aj keď ona už mala niečo za sebou...
Teraz mám prvý vážnejší vzťah a nezáväzný sex som nechcel, tak preto až teraz :)

Tungsten

toto je tuším večná téma :) som na tom rovnako ako ty, ale našťastie ma to nijak zvlášť neznepokojuje. a to preto, že si kedykoľvek viem položiť nasledujúce otázky: chcem mať sex s niekým, ku komu nič necítim, prípadne rovno s nejakým úplným pakom? nie. poznám niekoho, s kým by som mohla byť v šťastnom a spokojnom vzťahu, v rámci ktorého by mohlo dôjsť aj k "tenkrát poprvé"? nie. chystám sa zajtra umrieť? nie. a tak nie je nič, čo by som mohla, mala alebo musela robiť, a už vôbec nie preto, že to niekto iný považuje za vhodné. takže nemám čo riešiť ;)

jajka001_

ked to teba netrapi, preco by to malo trapit inych. je to len tvoja vec. a reci sa hovoria, chlieb sa je, tráva je zelená a nebo modré. nikdy si nic nerob z toho ze niekto nieco hovori.

Maros75

Je pravda,ze kazdy z nas je iny a ma ine naroky aj na sex........
Niekto vydrzi roky a niekto ani tyzden.
Je to kazdeho osobna vec.

AdamKrt

Nic sa nedeje. Ja som tiez zacal sexualne zit az v 31 rokoch a dovtedy nic, ani pusa. Naco to silit za kazdu cenu ? Po sexe som netuzil - iba uzit si, o to mi nikdy neslo, ale milovanie ma vie bavit, pretoze mozem nieco krasne urobit milovanej osobe. Robit to s niekym na kom mi absolutne nebude zalezat - naco by som to robil, snazil sa ? Predsa sa nebudem na druhom len ukajat. Naviac s rastucim poctom sexualnych partnerov rastu rozne zdravotne rizika a clovek sa musi riadit heslom, ked che zdravie - moje telo, moj chram...

sasa213

No a čo ja mam 30 tiež som bez takej skusenosti :-) nehambim sa za to, nie je to povinnosť s niekym sa vyspať len kvoli rečiam.

Najčítanejšie články