fobia zo slimákov bezdomovcov

Príspevok v téme: fobia zo slimákov bezdomovcov
strachoprd

zdravim vas, je mi smiesne co sem idem napisat ale je to tak:D
mam 22 rokov a nebojim sa snad nicoho okrem bezdomovcov, nevadia mi ziadne zvierata ako hady pavuky a pod. coho sa niektorí ludia boja, dokonca mi ani nevadia normalni slimaci, kt. by som nemal problem chytit aj do ruky ale ked zbadam bezdomovca hoci aj na obrazku hned mam zimomriavky na chrbte a nedokazem sa na to pozerat. k tomuto tvorovi citim strasny odpor, hnusi sa mi na pohlad neuveritelne moc a dalej strach z toho ze by mohol nastat kontakt medzi mnou a ním, bojim sa ze nanho mozem stupit ked idem vecer po chodniku a prsalo pretým . . .ked mam ist niekam vecer kde viem ze neni osvetlenie a je vonku vlhko musim si zobrat baterku aby som videl naco stupam, u nas uz poznam miesta kde viem ze ich byva vela ked je mokro a týmto ulickam sa vyhybam racej prejdem kilometer viac pesi nez by som mal ist tadial kde viem ze by som ich videl, neviem ci vobec existuje takato fobia oficialne a neviem ci sa jej da zbavit, racej by som bol keby setci bezdomovci odisli na inu planetu. vie mi niekto poradit co mam s tým robit? resp. niekto kto ma podobný problem?

jajka001_

ja neznasam cervy. slizniaci mi nevadia, asi preto ze ich stretavam len sem tam.ale raz mi hrozne vadili, ked sme prespavali v lese a zistili sme ze su vsade naokolo, fuj. bolo tam vlhko.

xdanielax

a teraz je pekne vela tych slimakov bez domceka :)) ja som sa uz dva krat na nich skoro prizabila - jak som sa smykla :DD

kamoska_

ja mam presne toto iste z cervikov kazdeho druhu, najviac asi dazdoviek.. mam to odjakziva a strasne to zneprijemnuje zivot, hlavne ked prsi. raz ma frajer niesol celu cestu z pizzerky domov, lebo som nebola schopna pomedzi ne od strachu ist. a tiez ma z toho natahuje, fuj

Tungsten

podľa mňa je aj tak najuletenejšia fóbia z gombíkov :D aj keď to musí byť dosť hrozné, lebo gombíky sú všade, na rozdiel od napr. slizniakov :)

isabella

ja mam asi najvacsiu fobiu z pavukov, no aj z tychto zverov ma mrazi ked ich vidim a stupit na nich brrrrrrrrrrr...

jankaaaaaaaaa

ja mam presne to iste. nenavidim tie tvory. hnusia sa mi strasne. este mam taky odpor aj k huseniciam .. neviem preco ale proste ked take nieco vidim vzdy ma strasie a niekedy mi je az na vracanie z toho..

uhlie

Tiez mi vadi, ked je vonku plno slimakov-slizniakov. Hlavne ked clovek na nejakeho sltupi a potom ma sliz na topanke. A dost neprijemne to zacvachta, ked sa taky slimak rozpuci. Teda nie , ze by som po nich stupal schvalne, ale niekedy sa tomu neda uiplne vyhnut. Asi si na to treba len zvyknut.