citim praznotu...dcera odisla studovat

Príspevok v téme: citim praznotu...dcera odisla studovat
Tedy

ahojte,viem ze to mnohe mami prezivaju a preto by som si rada precitala niake komenty,alebo rady,dopredu velmi pekne dakujem,
mam dceru jedinacku,boli sme si velmi blizke,vsetko sme spolu preberali,vela sa rozpravali,ale teraz odisla na vysoku skolu a mne strasne chyba,neviem sa z toho dostat,darmosi hovorim ved musi studovat,ved jej to prajem aj slobodu a krasny studensky zivot,mam aj dobreho muza,ale mne je strasne,strasne za nou smutno,najhorsie je ze ani ona nechce moc komunikovat,lebo sa chce uz konecne od nas odputat a zit si trochu svoj zivot,ma nas rada,ale ale chce byt uz samostatna,ja ale neviem zit bez jej pritomnosti,viem,ze si mam najjt niake konicky venovat sa muzovi,zahrade atd...ale mne sa zrazu nic nechce,citim strasnu praznotu a slzy tecu dole prudom...

krabíček

proč by si mneli urobit druhé ?:-) , aj mne je smutno za dceru .. odešla na vysoku :-( a som sama doma a nudim sa :-) mam zvieratko tak sa s nim hravam :-) chodim von na prechadzky a tak :-)

jajka001_

presne ako pises, chce to zamerat sa na nieco ine, mas zvieratko? a chce to cas, ved sa nic nedeje, len ti vyrastlo dieťa :) ved sa vrati, a pockaj ked bude mat dieta, to si budete zas blizke