Hena zelena, bezfarebna

Príspevok v téme: Hena zelena, bezfarebna
danielaaa

Dobry den, zakupila som si bezfarebnu henu na vlasy zo stranky bionatural, avsak mam jeden problem, nevedela som , ze je zelenej farby, mam biely melir vo vlasoch a tak som si ju nechala posobit len hodinu, vlasy zelene momentalne nemam, ale chcem sa opytat do buducnosti, ze ked si necham tu zelenu/bezfarbnu henu na vlasoch celu noc ci nebude moj biely mmelir zeleny, dakujem za vase odpovede

jankaaaaaaaaa

ked mas na vlasoch melir teda peroxidom vytahanu farbu , tak by si si hennu asi vobec nemala davat. a ako tu uz pisali, tak zeleny odtien je chemicka reakcia bud tej henny a farby alebo chlorovanej vody

fazula gula

kazda henna je zelena :D ved je to ususena rastlina :D:D:D...a henna nechyta do zelena...zelene odlesky sposobuje chemicka reakcia henny s chemickou farbou ktorou si sa pred tym farbila

danielaaa

xy, dakujem uz som nsla nejake tie recepty ;) len dievcata pisali ze nechavaju celu noc a vravim mam biele vlasy, tak nerada by som vyzerala ako vodnik :))

xy:)

aha, ja nechavam tak, hodku, dve a oplachnem, totiz nejak vabne to nevonia :D plus tam davam olej, a skoricu - aby som prekryla nejak ten cudny pach. na internete mas toho dost popisane..

danielaaa

XY, v zivote som to nepouzivala preto sa pytam, nemam s tym absolutne ziadnu skusenost, takze hodinka staci aby bola henna ucinna?? a ako casto si mam takyto zabal robit?

danielaaa

No ved presne toho sa bojim, ja by som si to nechala aj na noc,ale na mojich platinovych vlasoch by to asi tiez chytilo dozelena,aj ked je bezfarebna hena

lokomo

ja som tiez pouzivala bezfarebnu hennu na nefarbene vlasy a aj tak som mala odlesk do zelena, som si to ani neuvedomovala, ale mama mi povedala ze co mam take dozelena vlasy.. postupne sa to asi po 3-4 umytiach vymylo. Ale zas mala som ju na vlasoch pomerne dlho, asi 10 hodin.