Kamaráti

Príspevok v téme: Kamaráti
Paľo874474

Dobrý deň. hm ako by som začal. Pred 2-3 rokmi som nepoznal žiadnych kamarátov s ktorými by som chodil von. Teraz ich mám. Ale je tu taký problém a neviem čo mám robiť. Oni pijú, fajčia - to by nebol problém ja si tiež niekedy zapálim ale fakt len niekedy. Ale oni začali s marihuanov. Nechcem ostať sám doma :( ale zase nechcem sa dostať do problém a ani to nechcem vyskúšať. Keď od nich odídem nebudem mať už nikoho :( ... čo by ste robil vy??

Paľo 141744

Ďakujem vám za vaše rady. Asi sa na nich vykašlem radšej sám doma ako na policajnej stanici. Hm a tá váha? Neviem fakt prečo taká aká je. Mám s tým problém od narodenia. Keď poerám fotky zo škôlky tak som bol fakt tučnejší ako ostatné deti. A takto to išlo. Snažím sa nejesť keksíky koly a takéto veci. Nevravím že sa stravujem zdravo ale ani nezdravo jem to čo ostatný. A ke´d vidím ako moji rovesníci doslova žerú bagety,hamburgery z bufetu zo školy a sú normálny (váhou) a piju coly a sladké sračky. A ja mám napr. chlieb so šunkou a paprikov,uhorkou alebo tak a mám váhu akú mám. Fakt neviem prečo je to tak

jajka001_

ked zacali oni, neznamena ze musis zacat aj ty. ale je pravda ze asi nebudu nejak hodnotne travit cas. nemusis sa obmedzovat na jednu partiu priatelov, najdi si aj inych, podla svojich priatelov

zuzic_

nikomu sa neprisposobuj!!! ...ja to mam podobne, kamarati co som mala neboli skutocni kamarati a nadobro osm snimi skoncila..skoda ze az teraz...nasla som novych ale piju fajcia atd a idu az dalej tak ako tvoji...ale da sa s nimi vyjst..oni vedia ze ja nikdy nebudem pit ani fajcit, a nadavanie sa mi tiez hnusi aspon na dievcatach urcite, i ked volakde ideme oni si zapalia, obcas si utahuju ze som este deco alebo svatuskarska atd ale to v ramci srandy..jednoducho ma respektuju aj ked som jedina ina..ide o to ze ty si musis vybudovat respekt, ako ta ini budu vnimat...

sjdncdsfbcds

Prestan riesit svoju vahu, kazdy je pekny ci je chudy alebo tucny, ked v nej vidis problem zacni chudnut. Ked nechces mat problemy najdi si inych kamosov, ine konicky, priatelku. Vsetko sa da ked sa chces. Vela stastia.

mjdnvifd

Tak si sa nesnazil co najviac alebo si robil chybu niekde inde. Mas to tazke ale nie natolko aby si sa nevedel rozhodnut ci sa namocit do problemov alebo radsej si najst ine konicky.

Paľo5474

Priateľku?hm to mne nehrozí zatiaľ o mna nemala ešte žiadna záujem aj keď som sa snažil ako som chcel :( ..

safdnsbduds

Takze len preto ze sa tazko hladaju kamarati tak radsej budes s tymito? Keby zacali brat drogy i tak budes s nimi len preto aby si nebol sam doma? Si blby ked to beries takto. Vzdy si najdes kamaratov a ked nie kamaratov tak si najdi priatelku a s nou budes travit kazdy den.

Paľo4141

Hm "nájdi si nových" :(( ja osm mal vždy s tým problém nájsť si kamarátov a tí čo mám teraz boli v pohode ale začalo sa to srať :((( no a v škole??myslíš že som neskúšal??každý má svoji partiu. :(

ďakujem za názor :)

xvndsbvcufdv

Najdi si novych kamaratov, da sa to chod na pokec chod kam chces kde sa zoznamuje a tak sa spriatel, urcite aj v skole mas nejakych normlanych. To ze nechces byt sam ale zasa nechces sa dostat do problemov s marihuanov na tvojom mieste seriem takych kamosov.