Aniónové vložky - proti mykóze?

Príspevok v téme: Aniónové vložky - proti mykóze?
KristIIIna

Aké mate skúsenosti s aniónovými vložkami? Ja zatiaľ nie úplne najlepšie - 6. deň po začiatku ich používania sa mi zvonku urobila taká mykóza, že strach. Neprestala som ich však používať, uvidím, ako budú fungovať ďalej (zatial 1.5 mesiaca ok). Chcem však vedieť názory ostatných. Sem s nimi ;)

millussa

Ja som mavala problem s opakovanymi mykozami. Odporucili mi wobenzym. Odkedy ho uzivam nemavam s mykozami vobec problem.

tina256

ja som si uplne zvykla na anionove vlozky hlavne maju bavlneny povrch a su vzdusne, ale vyberajte radsej tie kvalitnejsie lebo niektore sa krcia a nedrzia dobre

LenkaM.

ja som mavala tiez mykozy nebolo to sice az take strasne, ale mne prave anionove intimky Lady anion vzdy pomozu, ked sa objavi prvy priznak hned si ju zalozim a potom ich pouzivam par dni v kuse a nemam problem. su dobre aj ako prevencia a tiez ich pouzivam ked idem cvicit. tu si mozete precitat o nich viac www.ladyanion.sk

12345_1

Ja používam, iba intimky, lebo už nemám menštruáciu, 2 roky, sú mojou súčasťou, konečne po rokoch nemám výtoky, ale čakala som veľmi dlho, až sa výsledok dostavil. Takže musíte mať trpezlivosť a výsledok sa určite ´príde. A posilňujú aj imunitu.

KristIIIna

Ano, uz teraz som si skoro ista, ze je to otazka celkovej imunity, preto som sa dala vypisat k imunulogovi. Uvidime, ci nieco zisti. Ty si co skusila?

macka26

kupila som ich presne z toho isteho dovodu. zbavit sa mykozy ale nie je otazkou vloziek ale celkovej zmeny... a vlozky mi ani nepomohli ani nezhorsili. cize efekt sa mi zda ziaden