Mihálnice 3D - skúsenosti

tipka

ja som si 3D mihalnice dala urobit, ked boli v zlave, zo 70€ isli na 40€,u sikovnej kozmeticky...stravila som 2,5hodiny so zatvorenymi ocami..vysledok bol skvely, mihalnice krasne, ale pre mna absolutne neprakticke, pichali ma do viecok, nemohla som si riadne umyt tvar, ani namalovat oci..pravdepodobne je to o zvyku, ale ja som si nezvykla..takze som mile mihalnice v priebehu 2tyzdnov povytrhavala :)ale skusenost dobra :)

TINA778

ahojte v tn tu neni nikto kto robi 3D mihalnice?

som objednana sice buduci tyzden k jednej co ich robi ale akosi sa furt neviem rozhodnut ci ich mam dat alebo nie

ewel007

Kocky v Nr v Mlynoch salon Schwartzkopf,boli ste na 3D? Prosim info ohladne spokojnosti,pripadne iny salon v Nr zo zarucenou spokojnostou,dakujem..

kaja-PerVoi

Mile dievcata ak vam mozem odporucit, uz ako prve co vam moze prezradit kvalitu mihalnic je presne ta cena, hlavne tu v BA, ((( i ked som uz pocula o jednej kocke z pezinka co robi mihy za 100eur a nerobi ich o nic lepsie ako za 30eur niekedy treba viacej konzultovat a pozerat si fotografie prac))).. uz ako sa tu jedna kocka vyjadrila ze je to pre kozmeticku namahava praca... Ak to ma byt spravene precizne tak to potom aj nieco stoji. a samozrejme ked vam kozmeticka povie ze ma vas hotovu za hodinku tak to uz mate dalsie znamenie na utek :D dokladna aplikacia trva tak do dvoch hodin a potom to fakt ale stoji za to. mihalnice sa musia dat krasne cesat kefickou, nesmie sa zadrhavat. Nesmu sa tocit a prekrucat, nesmie to byt nalepene na sliznici ak tak je tak dochadza k opuchom a podrazdeniu, nehovoriac ak sa pouzivaju nekvalitne materialy. AK BY STE MALI AKEKOLVEK OTAZKY NA 3D MIHALNICE, KLUDNE MI MOZETE NAPISAT BUD NA FB:

www.facebook.com

ALEBO NA : www.pervoi.sk

alebo mozete aj zavolat : 0907 707 909:)

Viem si zivo predstavit ake to je ked mate nekvlaitne mihalnice, niekolko zakazniciek mi tak prislo na odstranenie z inych salonov a boli fakt nahnevane a hlavne nestastne lebo si myslieli ze tak maju vyzerat 3d miahlnice, az potom ked som im vysvetlila ze ako to ma byt tak pochopili ze natrafili na zlu kometicku..:/ a ked sa nakoniec rozhodnu este raz vyskusat aplikaciu u mna, no tak vam poviem ze tie pohlady do zrkadla ked sa zbadaju s novou aplikaciou stoja fakt za to :))

6.9.1990

Robim 3dcka za40eur v ke a su kvalitne pouzivam kozmetiku z renomovanej firmy gold lashes nie su to vyrobky cinske! Pozor na cinske lepidla za 15 eur.apokial by mal o moju pracu zaujem mam removovany certifikat a moja praca vas vyjde na 40eur. V pripade zaujmu ma kontaktujte na 094428265kosice a okolie

roxy

Takže dala som si robiť druhýkrát 3d riasy a momentálne ich mám druhy deň, vyzerajú krásne , dobre su spravené len problém že mám zapálené oči a neviem čo mám robiť ?

Slecna A.

stretavam sa pravidelne s jednou kockou, ma 16 rokov a nosi 3D mihalnice nonstop. Pouziva daky sypky tien na oci asi, lebo vecne ma z pohladu z hora cele mihalnice od toho sypkeho tienu. Okrem toho, si tie umele mihalnice este aj pretiera spiralou. Vyzera ako keby mala na ociach dva tazke predmety...a to nehovorim o to, ze jej to pravidelne pri pohybe pada a ma neustale oci akoby "zakalene" zo zvysku spirali a tienov....Na par umeleckych fotkach co mi ukazovala to vyzera fajn, ale nazivo je to otrasne.....Ked som sa jej snazila vysvetlit, ze by si to nemala davat v bezny den, ved je este skolacka, tak povedala, ze 3D mihalnice sa mozu nosit hoc kedy, nielen na party, stuzkove a podobne...Fakt?

baara8054

Ahojte ja si dávam kvalitné mihy vydrzia mi okolo toho mesiace ptotialergicke lepidlo so z dunajskej lužnej a cena je 60 eur a som nad mieru spokojna odporúčam

Martuš

Bolo tu spomenutych veľa rad, tipov k 3D mihalnicism...určite by som každej z vás ktorá ma záujem si ich dat urobiť odporucala nájsť certifikovanu dizajnerku, ktorá vie co robí. Ceny kvalitných 3Dčok sa pohybujú okolo 60 EUR a vyššie v BA. Takze určite by som si ich sama nedala robit za 30 EUR. Kvalitný materiál je sám o sebe dost drahá záležitosť a práca je velmi náročná. Cela táto procedúra trvá okolo dvoch hodín, niekedy viac, podla toho ake máte aj samotné svoje mihalničky.

Dievčatá, ktoré by mali záujem o nové 3D mihalnice v okolí Senca a BA, robím zatiaľ doma alebo prídem k Vám domov. Robím so známou značkou Sexy Lashes, ktorá je jedna z najkvalitnejších na trhu.

Moj Telefon je 0911930734 ... Kľudne sa ohlaste :o)