Zmensenie brady

Príspevok v téme: Zmensenie brady
ayvi

ahojte mam oooobrovsku bradu a usta velmi vysoko pri nose, da sa brada nejak operativne zmensit? kolko to asi stoji? ak s tym ma niekto skusenosti prosim poradte (keby to nevyzeralo az tak hrozne, tak by som s operaciou nikdy nesuhlasila)ale som dospela a chcem uz vyzerat normalne.
ďakujem za vase rady.

noigqoinvpwi

Operacia je bezplatna, vykonavaju ju napr. v ruzinovskej nemocnici na oddeleni ustnej, tvarovej a celustnej chirurgie. treba sa objednat na konzultaciu a tam sa dozviete ci je zakrok pre vas vhodny alebo nie

normaniusa

ja mám tiež bradu takú že vačšiu a špicatú a v škole sa mi zato aj posmievali, ale ja mám celkovo divnú tvár, tiež mám ústa moc vysoko a ešte aj malé a úzke a tú bradu mám niečo ako reese w. len som neni taká pekná ako ona:(

mimula

naaaapodobne, problem s vystupujucou bradickou...teda s kostou, myslim ze sa to da operacne, ale dost to stoji, preto najprv makat, nasetrit nejake lowky, a potom .. da sa to myslim ako chirurgicky zakrok...rekonstrukcna chirurgia, pourazova...hoci to nie je po uraze :)))...ale priroda sama..no co :) uusmev...a potom normalka operacia..

abrhpositive

ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd,človeče ja som zle čítala že zmenšenie bradavky dddddddddddddddddddddddddddd,SORY SSSSSSSORYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY ddd.bože hned prasknem smiechom

abrhpositive

určite vymyslená téma hlavne o tej brade a usta velmi vysoko pri nose, ak je ot pravda-mne sa to velmi páči presne to.

A čo sa týka tej bradavky ja mám také kozy teraz ani podpiny nepotrebujem a tie bradavky obrovské už len nakojit nejaké dieta by som potrebovala.