Kozmetika MAC

Príspevok v téme: Kozmetika MAC
lelenana

ahojte, chcem sa spytat kde sa da na slovensku zohnat kozmetika znacky MAC? ja som nasla stranku mackozmetika.net ale vsetko tam je pisane akoby prelozene z anglictiny len cez prekladac a tie ceny mi pridu podozrivo nizke, kedze viem ze je to dost draha kozmetika. Nemate s touto strankou niekto skusenost alebo nepocuili ste o nej ? dakujem velmi pekne :))

gabona1

Ahojte, aj ja používam kozmetiku MAC, nakupujem si ju v BA a som s ňou veľmi spokojná. Nepatrí medzi najlacnejšie, ale je výborná. Krásne tiene, makeup...

Neverím

Takze dievčatá

Na www.mac.com si dokonca môžete dať aj krajinu;). Napokon pokial kupujete v originálnych butykoch- mimochodom LEN tam je predaj tejto exlu kozmetiky smerovaný- Vám poradia skúsene make up artistky...... Všetko ostatn je fake- bohužiaľ celosvetovo vyrábaný a predávaný všade na webe . Tak milé dám pokial si nechcete uhnat nejaký ten ekzém, odporúčam ist na mac.com alebo do najbližšej predajne- Aupark myslím. Osobne som pracovala v jednej z vlajkovych lodi MAC v Paríži. Tuto kozmetiku Vám smie predať len profesionál.... Vela štastia ;)

lelenana

Hej aj som si myslela ze je to fake, tiez sa mi zdali tie obaly nejake nepresvedcive :D ELF som uz skusala je vazne dobry:)) len ma tak zaujimalo ze ako je to s MACom u nas :)

NIkol :)

No ja chcem tiež skúsit tuto kozmetiku ale tá čo je na tej stranke je fake že to priam do očí bije , pretože mac nemá take obaly a už vobec také číslovanie ako tam a o tých smiešnych cenách v porovnaní s macom ani nehovorím :DD

Leela333

Nie je to MAC kozmetika a spoznáš to vďaka ich paletám napríklad... MAC vyrába jedine prázdne palety, do ktorých si môžeš objednať tiene podľa vlastného výberu. Na internete som našla už veľa týchto napodobenín, treba to vedieť rozoznať...

Najčítanejšie články