Podráždené slepé črevo?

Príspevok v téme: Podráždené slepé črevo?
ender

Zdravím, mám problém so slepým črevom. Aspoň si myslím, že sa jedná o slepé črevo. Pociťujem bolesť v pravej strane brucha, dole, práve v oblasti slepého čreva. Nie je to intenzívna bolesť, nevystreľuje ani nič podobné. Je len taká trocha pálavá(dúfam, že viete čo myslím:). Zvyčajne trvá pár dní, potom niekoľko týždňov až mesiacov nič, a potom znova na pár dní. Moja životospráva je relatívne zdravá, nejedávam mäso (iba občas), mastné ani sladké, jem veľa zeleniny, obilniny, pohánku a podobne. Strava je celkom pestrá. Mám pohyb, chodievam behávať a na prechádzky každý deň. Aj imunitu mám v poriadku, v týchto chladných dňoch som pociťoval mierne oslabenie a príznaky chrípky, no po dvoch dňoch som to vyliečil. Akurát mi vypadávajú vlasy, no nie je to až také zlé, len mi ustupujú na čele. Bol som u gastroenterológa, no nestretol som sa s ním, iba so sestričkou, ktorá mi povedala že mi spravia endoskopiu, aj keď som jej povedal že žalúdok ma netrápi, a nepýtala sa ma žiadne podrobnosti o mojej bolesti. Tak som sa tam, na rady známych, radšej nevracal. Viete niekto poradiť? Ďakujem moc