Strach z tehotenstva

Príspevok v téme: Strach z tehotenstva
blazon

Mam jeden dost vazny problem.Neuveritelne sa bojim tehotenstva,aj ked uzivam HA kvoli porucham hormonalneho cyklu a nemam priatela,ani pohlavny styk.Bola som vonku s kamaratom,ktory sa mi paci.Potom sme sa dlho rozpravali v aute a zacali sme sa bozkavat.Bozkavali sme sa asi polhodinu a isla som domov.Tu zacina moj problem,nahovaram si,ci som sa s nim nemilovala a neotehotnela som.Neviem co je realita a co si vymyslam.Dokazem samu seba presvedcit o fantazii,co si vymyslim.Viem,ze sme sa len bozkavali,ale kazdy den ma prepadnu myslienky,co ak nie.Co ak otehotniem,ako to vysvetlim,ked si to nepamatam,zeby som sa milovala?Dokonca mam az taky strach,ze som si kupila 4 tehotenske testy a chcem si ich vyskusat 25 dni,35 dni,50 dni a 60 dni od toho dna,ci nie som tehotna.Menstruaciu som dostala,tak ako vzdy,bez meskania,krvacala som cerstvou krvou.No ja sa tak bojim,ze dokonca rozmyslam,ze pojdem na gynekologicku prehliadku niekedy 10 tyzdnov od toho dna.Co mam robit?Hrozne sa trapim a kazdy den myslim len nato,snazim sa vybacit si kazdu sekundu z toho bozkavania v aute.Snazim sa nevymyslat si somariny,ze sme isli na zadne sedadla a milovali sa.Viem,ze nie.Ale potom sa sama seba pytam.Naozaj nie?Co ak ano?Je to strasne a neviem ako z toho von,zblaznim sa.Rozmyslam dokonca nad podviazanim vajecnikov alebo vybratim maternice.Neviem co mam robit.Pomozte mi.

jajka001_

zavolaj tomu kamosovi a opytaj sa ho ci ste spolu sexovali...nemozes takto zit, chod za psychiatrom nech ti da lieky. tehotenstvo by bolo menej hrozne ako okp.

blazon

Teraz mimo temy.Staci ak dostanem este aj druhu menstruaciu a budem mat negativne tehotenske testy 25 dni a 35 dno od toho dna?Je to 100% istota,ze nie som tehotna?

geekygirl7

No dobre, ale keby si si aj nepamatala co sa stalo, tak predsa uzivas HAK, nemas ako otehotniet.
Rady si dostala dobre, precitaj si nieco o
obsedantno-kompulzivnej poruche a hned zajtra sa objednaj na psychiatriu.

tpch

Pozri, to rozhodnutie je na tebe. Myslim si, ze rady si tu uz dostala, zariad sa ako chces. Tvoj zivot, tvoje rozhodnutia, tvoja zodpovednost.

blazon

Nemam radsej pockat a urobit si 25 dni od toho dna tehotensky test?Bojim sa,kazdy den myslim len na to.Skusam si realne vysvetlit nic sa nestalo,bozkavali sme sa,a potom sme jednoducho prestali a isli sme domov.Ale moje nutkave myslienky su hrozne.Akoby mi hovorili,si si ista?Co ak ste sa milovali?Naozaj Ti nedal ruku do nohaviciek?Urcite?Toto sa mi prehana cely den hlavou.

tpch

No prave, momentalne si v takom stave, ze ta nepresvedci ani 30 negativnych tehotenskych testov. Proste ti vzdy zacne vrtat v hlave myslienka, ze "co ak ten test bol prave ten jeden nespolahlivy, zly, pokazeny a pod. z celeho toho mnozstva testov.."
Ked ti gynekolog povie, ze nie si tehotna, tak ta napadne "ale co ak..?"