Strateny pripad

Príspevok v téme: Strateny pripad
ZuzanaaaXXX

Takze ako tu citam ake mate problemy,tak vy asi ste este poriadne problem nezazili,co mam povedat ja?Tak vam to poviem ako snazim sa na to zabudnut musim urobit hrubu ciaru za tym,ale je to tazke ked vam vlastna rodina nepomaha.Tak nechcem sa uz v tom sprtat niako ale mavala som sex za peniaze:(bolo to dlshiu dobu,mala som dost partnerou a bola som aj na lieceni takze hiv nemam,vie to jeden moj znamy je odomna kusok starsi no hovori mi ze to taka tragedia az nieje ano mozno by nebola kebyze moja mama o tom nevie a ani jej priatel ktori mi potom povie ze som kurva:(tak ma to boli preto sa strasne bojim ze sa nevydam napr.lebo kto by chcel taku zenu???no narovinu si povedzme?co vy by ste robili na mojom mieste?prosim len baby ziadny uchylny chalani co nemaju na viac len dat 100e za sex s mladym dievcatom fakt ste RETARDOVANY!

xy:)

no iste, vsetci su retardovani, iba ty nie, hlavne ze stetku za peniaze si robila ty. citaj po sebe, co pises. no ale aspon, ze si ju robila za peniaze, lebo niektore tavy to robia zadarmo all inclusive. neviem co cakas, lutost? to ti prd pomoze. a nevedomost neospravedlnuje, ak si nevedela v 16tke ze sex za peniaze nie je normalne zamestnanie, tak je to na uvazenie, preboha. to si bola dost stara na to, aby si vedela, co je dobre a co je zle. nekritizujem, hovorim, co si myslim. mne je v podstate jedno, kolko zien robi stetky, ale cakat za to lutost a obvinovat druhych je maximalne detinske. preto som ti povedala, aby si sa sutredila na buducnost, tak sa ukludni v prvom rade, hned si nervna, ak ti niekto napise to, co nechces pocut. ked vies, ze si robila blbost, dobre pre teba, pouc sa z toho a chod dalej.

.

Mne sa aj tak najviac páči prvá veta zakladateľky :D (Takze ako tu citam ake mate problemy,tak vy asi ste este poriadne problem nezazili,co mam povedat ja?)
Ja som tu čítala omnoho horšie príbehy ľudí, ktorí za svoj osud absolútne nemohli. Ty si však mala na výber a ešte sa hráš na obeť. Beriem, každí robí chyby, ale ten alibizmus si si mohla odpustiť.

Laurina22

Len problem dnesnych dievcat je taky,ze ziadna nepojde dokladat bravcove maso do pultu.Radsej zavrie oci a vydrzi.Resp.podrzi.

Nehnusi sa im to.

Onn

vsetko sa da s pokorou , odpust sebe a snaz sa aby bolo vsetko v poriadku v harmonii...daa sa to
mozno len na to potrebujes dozriet

Laurina22

Hluposti.Ja si naopak myslim,ze ak si zena nevie najst pracu a zacne sa zivit tym,ze roztahuje nohy hociakym chudakom,je to len jej pohodlnost a nizka sebaucta.

Predavacka v Tescu,dokladacka tovaru,upratovacka...Da sa,len treba chiet.

abrhplus

ja si mylsím ak niekto žije zo starého remesla je to vo vacsine prípadov preto,že nemajú ako prežit,nevedia si nájst prácu su rozvedené mamičky a z niečoho treba žit.Tieto ženy si zaslužia sucit,pomocnú ruku a nie odsudzovanie.

A potom nemusí sa o tom dozvedeit nitko že si z toho žila ak máš korektných niekolko klientov stabilných a nikoho nad sebou,len sama si zarobíš.

Laurina22

Zuzana prosim ta hlavne sa zacni vyjadrovat ako dospela zena pretoze tvoj slovnik je necitatelny.

A nastuduj si,co znamena slovo retardovany.