2 menstruacie neprisli, agolutin nepomohol, co mi je???

Príspevok v téme: 2 menstruacie neprisli, agolutin nepomohol, co mi je???
smajus

Dobry vecer, chcela by som sa spytat, v com moze byt moj problem.... zaciatkom septembra mi neprisla menstruacia, preto som si den po vynechani a aj 7 dni po vynechani spravila tehotensky test, oba vsak boli negativne.... v oktobri mi vsak opat neprisla dalsia menstruacia, preto som sla ku gynekologicke, ktora mi spravila vaginalne sono...povedala, ze sa jej nezda, zeby som mala byt tehotna, no a dala mi injekciu agolutin, ze menstruacia by mala prist..... ta vsak dodnes (12 dni) neprisla..... citim sa obcas nanic, mavam vykyvy nalad, byvam unavena, obcas ma mierne pobolieva podbrusko, ale inak mi nic ine nie je (mala som teraz zaciatkom oktobra taky silny vytok, biely, mierne do zlta obcas, bolo ho dost, na to som dostala nejaky krem a vaginalne tabletky, nepamatam si ten nazov, bol rovnaky pre obe..... to mi zabralo, teraz uz nemam taky, ale iba obycajny, ako som mavala bezne predtym)......moze to byt nejaky zdravotny problem alebo aj napriek tomu, ze mi lekarka to sono vagonalne robila, moze ist predsalen aj o tehotenstvo? ...k lekarke idem buduci tyzden, len ma trapi, co sa deje, tak by ma aj skor zaujimalo, o co ide.....vopred dakujem za odpoved (antikoncepciu neberiem, nebrala som ani nijake antibiotika a nebola nijako chora v poslednej dobe)

Laurina22

Podla zakona je sono hradene raz za dva roky,pokial nie je inak indikovane lekarom plati sa zan.

Bohuzial,tak je to nadstavene.

smajus

Laura a to este odo mna chcela 3 eura za vylucenie tehotenstva, co som len nechapavo pozerala, ze co chce..... a tak ako chcela by som uz konecne vediet na com som

Laurina22

Ale prepac,ak by mne moj lekar povedal vetu "Nezda sa mi ze by si bola tehotna Laura" tak sa ho opytam co si rano snupol fesak.

Tak bud som tehotna alebo nie som.

smajus

dietu nedrzim, stravujem sa normalne, postavu mam taku priemernu, nemam ani nadvahu, ale ani najstihlejsia nie som

smajus

no ved uvidim, mam z toho obavy..... do pondelka este trocha casu je, tak aspon trosku dufam, ze ved mozno pridu...kiez by....