strach z chlapov

Príspevok v téme: strach z chlapov
barbora34

bojim sa chlapov..nie tak doslova,ale nechcem mat vztah kvoli sexu..proste sa mi to hnusi,a ked si mam predstavit ze mam sa s nejakym vyspat..proste sa cela trasiem ked si na to pomyslim...fakt neviem ako to mam vyriesit..lesba urcite niesom..viem ze chcem deti,rodinku...ale zas na to potrebujem chlapa...ked ma nejaky chyti niekde na diskoteke zacnem sa triast..proste neznesiem to...

neviem rozmyslam,ci to nemoze by dosledok toho ze s ami stala neprijemna skusenost..raz som to prehnala z alkoholom,a potom to vyuziil jeden chlap..ale ja neviem,chcem sa toho strachu zbavit ale neda sa to :(

jajka001_

milovat sa treba preto ze to chces, z lasky ani preto ze treba alebo ze sa to patri. ked budes mat na to chut, tak sexuj, ak nie,nesexuj a nikoho do toho nic.

Wau

Jejda co je to s vami bojite sa ? :D no tak skoncite ako 70 rocne babky bez chlapa a vztahu. Jeden moj kamos mal taku lubili sa ale 2 roky nemali sex a ked sa ju na to pytal povedala ze nevie ci je pripravena (26). Potom este rok a nechal ju. Zakladom vyrovnaneho vztahu je mat dobry sex. Potom sa chlap s takou ako vy ozeni ma 1x sex mozno 2x a na 3x dojde domov z prace utahany unaveny znudeny chcel by si trocha uzit po tazkom dni odreagovat sa a vam sa to hnusi alebo sa trasiete boli vas hlava nemate naladu a kopu dalsich veci , preto sa potom manzelstva rozpadaju nevernost. Dobry chlap pocka kym budes pripravena ale nie moc dlho.

sweater

ked mas nejaky fyzicky problem ides pravdepodobne k lekarovi ze ano, tak preco ked mas nejaky psychycky problem ta nenapadne zajst k psychologovi?

lenkaBA

Som na tom podobne. Mám 20 za sebou nevydarený ročný vzťah bez sexu . Nie som škaredá .(Vraj ). Vysoká, štíhla, blondína.
Ale tiež ma desí predstava mať s niekým sex. Nevadia mi dotyky, bozky . Ale mať plnohodnotný sex..Uff..No neviem . Nemyslím si , že by som nebola pripravená.
Jednoducho mám v hlave niečo , čo nedokážem prekonať ... :-((

Jefitto

áno to uznávam. Ale proste vyser sa na to. Ak máš takých "kamarátov" čo sa ti smeju, že necheeš piť a že chceš byť slušná a nie trtkať za každú cenu, tak im proste povedz, že už ich nikdy nechceš vidieť. Škoda že neexistuje viac takých dievčat ako si ty...

Jefitto

No vidiš, tak nepi, nefajči a nechoď po debilných diskotekach. Je tam veľa nadržaných sopliakov, čo ešte nevedia čo chcu, veľa chlastu a aj škaredá hudba... potom si nájdi podobného chlapa a vuala... :)