ZENY SURNE PROSIM O VASE NAZORY - PROSIM!!!!!!!!!

Príspevok v téme: ZENY SURNE PROSIM O VASE NAZORY - PROSIM!!!!!!!!!
snehuliatko

takze zacalo to tym, ze som 16steho mala dostat menstruaciu, ale nedostala som..presne v ten den som zacala mat obrovske bolesti ked som sla cikat trvalo to az do 23-ho a vtedy som dostala aj menstruaciu ale bola uplne slaba..lenze vcera (cize drhy den menstruacie) som zacala uplne prvykrat brat antikoncepciu dala som si ju a po nej mi menstruacia uplne zmizla a vobec ju nemam uz vyse dna...robila som si tehotensky test ktory je od troch dni meskania a mne to meskalo vtedy 5dni..bol negativny...
aj napriek tomu mi to nedalo ked mi zmizla po jednom dni menstruacia a tak som dnes bola na gynekologii..tam mi hned ako prve sestricka povedala ci som si robila bejby test tak som jej povedala ze ano a bol negativny...vraj aj tak mozem byt tehotna..myslite ze je tam sanca aby som bola v tom????..nemusim snad dodavat ze pohlavny styk som mala, bohuzial vacsinou nechraneny :( o tyzden mi nakazala spravit si dalsi test...
ja ale stale pevne verim ze je to tym prechladnutim dufam ze to tak aj bude :(((
chcela by som pocut vase nazory na to, ci si myslite ze je viac pravdepodobne ze som alebo nie som tehotna dakujem pekne a poprosim bez ziadnych prednasok o tom ze nechraneny sex je nespolahlivy atd... (na mojom veku nezalezi lebo je to anonymne forum cize sa ma na nic podobne ani nepytajte ziadam len o vas nazor dakujem)