Notebook na bruchu

Príspevok v téme: Notebook na bruchu
eva m.

moj najväčší relax je ked prídem z roboty, kde som dost na nohách, lahnem si večer a zoberiem notebook. lenže ja ležím a notebook mám bud na bruchu alebo pokrčím kolená a oprem si ho o ne a tááák.. ale dnes som sa zlakla, že vraj wifi vysiela žiarenie. Myslíte, že to môže škodiť ? že môžem dostať rakovinu ?

mihaL

pokial mas doma wifi tak si NEUSTALE pod vplyvom vlnenia. v okoli notebooku moze byt trocha silnejsie, lebo prijimac stahuje k sebe vlny. ale tento isty problem je aj pri vsetkych ostatnych vlneniach(mobil, tv, radio). notebook ani tak nevadi, ale mobil pripojeny k sieti by som si dlhodobejsie neprikladal k telu(napr na hrud ked spis..) cely svet je v dnesnych casoch zahlteny ziarenim a vlnami, takze sa tomu nevyhnes, ale mozes to zmiernit

jahodka123

Uveríš, keď dojdu problémy. Aj moja kamoška verila tomu, že je neplodná, keďže išla "naplno" a rok sa nič nedialo. Pak zostala neželane tehotná...

Feliss

Dufam ze nie baby, ja to robim neustale :) Do postielkyy, na kolenach pekne :) :) Moze byt nieco natom pravdy..Kedze ani mobil sa nema davat na noc ku hlave ale dalej od tela :) Ale nejaky priamejsi rapidny ucinok neverim ze to ma..

lejduska

tiez to robim tak ale btw to si prisla az teraz na to?? vsetky elektrospotrebice maju nieco skodlive ale zvlast wifi, sama nenavidim ked je nim izba prehltena ako wifi internet bezdrotova myska,sluchadla klavesnica,mobily,zvonceky, merac teploty, senzory a podobne somariny. aj sedliacky rozum hovori, ze to nemoze byt dobre

jahodka123

Hej, škodí to. Okrem toho, že môžeš mať spáleniny, môžeš zostať aj neplodná. Preto si pod ten NTB daj radšej nejaký hrubší atlas... Napr.: earchiv.chip.cz

jakubkooo

Teplota notebooku a mobilu nemá nič spoločné so žiarením :)) Ide o zahrievanie procesoru (a ďalších častí) keď je v pohotovostnom režime.

lillia

tak to netusim. este som o tom nepocula, ale dnes sa uz spochybnuje takmer vsetko. inak, ja to uz robim par rokov..ale je to celkom pohodlne :-)
na druhej strane, mozno nieco na tom bude (mozme len dufat, ze nie), lebo po nejakom case aj z toho notebooku sala akesi teplo, podobne ako ked dlho telefonujes.. az telefon je horuci :-O