kokteily

martinaradna

Ahoj,

do treningu na chudnutie ti odporucam zaradit stranku mybodymanager.net, kde si spravis treningove plany, profesionalne nastavene ti zarucia, ze budes cvicit najefektivnejsie :) vzdy si tam zapises co si cvicila, pozries si co ides dneska, no proste parada...aspon mna osobne to motivuje a odcvicim ovela viac ako bez planu. navyse, je to za free :) tak ked tak, -odkaz odstránený- registracia je hore :)

Neli33

ved presne tak, zasyti to, je to chutne, myslim to mlieko s banánom ale na chudnutie to asi nie je.
tie original koktejli proste obsahuju živiny, ktore ťa nasýtia na cele doobedie a večer ale neobsahuju žiadne cukry tuky atd a preto sa z nich chudne...
a po druhe, uplne suhlasim z belzebubom, aj ked odkaz mu odstranili..ale kto chce začať naozaj chudnut, mal by spravit očistu organizmu a na to je najlepšie aloe...mám skúsenosti, ak chcete kludne sa na mna obratte, rada odporučím...

belzebub

Dobrý deň

poradím vám koktail na -odkaz odstránený- tam vyborny aloe koncentrát na prečistenie organizmu,vyborné koktaily,ktoré môžete piť ako zdravé raňajky.pozrite a dajte vedieť ako sa Vám to pozdáva.Ochotne Vám poradím.Veľa štastia

Neli33

z banánov sa najviac pribera, pri chudnutí sa dokonca neodporúčajú konzumovať...takže aj ked je tvoj koktejl chuťovo výborný, je hlavne kalorický..

MetallicA

vy si to iba kupujete tieto koktejly, či si aj sami doma niečo namiešate? Lebo ja si napríklad robím banánové mlieko ked máme mäkkie banány doma :)

Neli33

jeee aj mne odstranili odkaz, tak ja som pila a teda aj pijem vanilkovy...tiež som začala miesto zdravych ranajok a tak mi to zachutilo, že to mam už aj na večeru a už mám dve kila dole za cca dva tyzdne, kupila som to aj mame a tiež už poctivo chudne a je spokojna:)) ak chcete stránku kde som kupila, napište mi mail dao@post.sk kedze asi tu reklama nie je povolena:))
a je to mnam mnam, fakt necitim hlad a super chuti