Znovuobnovenie vztahu: prosba o radu

Príspevok v téme: Znovuobnovenie vztahu: prosba o radu
alamka

Ahojte,

Velmi pekne Vas chcem poprosit o radu. Som po rozchode s byvalym partnerom, boli sme spolu 11 mesiacov a nie sme spolu 6 tyznov. Rozchod prisiel z mojej iniciativy. Sme v kontakte: mobil, mail. Bola som este na neho nahnevana, ked som na zaciatku mesiaca odmietla jeho pozvanie na kavu. Neprislo mi na um, ze sa chcel udobrit. Volala som mu teda ohladom stretnutia a on povedal, ze namiesto kavy ci len takej kofoly to vidi skor na obed pocas tyzdna. Co si myslite, znamena obed cosi viac? Ja som sa po tych tyzdnoch uz "odrazila" :) a teraz neviem ako na to dat mu najavo, ze by bola ochota sa aj udobrit. Potrebujem poradit ako na to, som v takej situacii prvy krat. DAKUJEM :)

alamka

doubledog: presne toto ma napadlo ked som nad tym uvazovala. Preto budem celit prekernej situacii ak sa ho spytam priamo, aj ked inak to nepojde. Moze ma totiz zrazit s tym, ze uz ma niekoho ineho, alebo cokolvek okolo. Kazdopadne na druhej strane, ak sa tak stane, bude to posledny krat a budem to mat vyjasnene.

alamka

rruby:
sme obaja davno dospeli, mne sa takato situacia este nevyskytla a preto dakujem za rady. Islo o to, ze v nasom vztahu dochadzalo k sustavnemu ponizovaniu a uz som to povazovala za prilis bolestive. Mala som v tom taky chaos, ze som to relativne rychlo ukoncila.

doubledog

tak to moze znamenat vselico

mozno aj to, ze po veceroch nema cas (teda, nechce si ho na teba rezervovat), tak si da s tebou obed pocas pracovneho dna (co ho nestoji ani chvilu navyse, ved na obed by siel tak ci tak)

jahodka123

Pane bože.. obed, kofola, káva.. Veď ide o princíp ! Prečo by mal obed znamenať niečo viac? Lebo to je väčšie sústo ako tri deci kofoly ? ACH.....

rruby

Ahoj,
neviem kolko mas rokov a kolko rokov ma partner ale ak ste uz obaja "dospeli" a zreli na seriozny vztah, tak pokial by to s tebou nemyslel vazne, urcite by ste spolu uz nekomunikovali a ani by nemal zaujem o stretnutie. Neviem ani preco si sa s nim rozisla ale ak je to pre nejaku "hlupost" tak druhy krat uz radsej taketo pokusy nerob, lebo nie vzdy moze potom snaha o vratenie vztahu naspat vyjst. So vztahmi netreba hazardovat a treba si vazit a tesit sa z toho, co mas, lebo nikto nie je idealny (takeho partnera nikdy nenajdes:-).Takze sa spolu stretnite, vyjasnite si problem a na rovinu mu povedz, ze by si bola rada, keby ste sa udobrili a skusilo to znovu. Prajem vela stastia

alamka

Ahojte,
zewa: dakujem Ti za pomoc, mala som to v plane a ak ma sebavedomie nekopne kamsi kam nema a nebudem po restike bludit pohladom jak lesna vcela echt ze to aj spravim :)

Rovnakychlap: obaja sme sa mali a stale mame radi, je len otazka ci a ako dalej, nie ci ma alebo nema inu a nakoniec si myslim, ze keby mal, asi by na nepozval a rovno na obed.

Livies: :)))) mas moje sympatie

livies

RovnakyChlap mozem sa daco opytat len tak ma to zaujima:DDD.to by si si za 6tyzdnov hladal vazny vytah alebo by ti to bolo jedno?

zewa

Ja taketo zalezitosti typu dajte mi radu ako to mam urobit fakt neznasam. Prinasa to zbytocne vela otazok, komplikacii a neviem coho este. Chod na ten obed a absolutne otvorene sa porozpravajte. A rovno mu povedz, ze by si to chcela este skusit. A ziadne ruskom zahalene slova, ktorym chlapi jednoducho nechapu. Urpimnost a pravdovravnost veeeeelmi ulahcuje zivot, tak naco si ho komplikovat?