Kde najst dobre, mile, nenamyslene, trocha hamblive dievca ?

Príspevok v téme: Kde najst dobre, mile, nenamyslene, trocha hamblive dievca ?
Mezzer

Ahoj.

Chcel by som si najst dievca odpovedajuce Nadpisu. Problem je ze take sa tazko hladaju aspon pre mna. Mam 22 mal som 4 vztahy 7 - 24 mesacne. Zo zaciatku je to super ale potom ked sa spozname vacsinou je to namyslena krava. Mozno je to tym ze vsetky moje vztahy sa sa zacali v podnikoch. Poslednej vadili moji kamarati.
Vraj nie su najatraktivnejsi a najinteligentnejsi ale podla mna je s nimi sranda.
Takze ked som s nou bol vonku mali sme byt s jej kamaratmi pretoze su "viac cool" a to povedala 26 rocna. A to pri tom sa s nimi vonku bavila v pohode aj kamosom sa zdala v pohode , no potom mi povie ze to sa len pretvarovala ze su divni. A zasa jej kamarati su vacsinou vyholene hlavy v ruzovych tesnych trickach co stale rozpravaju o tom kolko daju na leg press ako zdravo sa stravuju a ake steroidy pouzivaju a ako mali sex a co im robili ich cajki. Stretol som sa uz aj s takou ktora sa svojim kamoskam stale chvalila ze akeho super priatela ma ze mam bmw vela penazi a rodinny dom a ze vsetko platim ja, a ma postarane o buducnost :D to mi hovoril jej kamaratky. Vsak to je chore ! jaka buducnost mam len 22 cokolvek sa este moze stat.
Stale hovorila o peniazoch a znackovom obleceni, a ked sme niekoho stretli kto nebol super obleceny tak ho oznacila ako chudaka.
Dokonca som sa s takou uz aj zonamil bola velmi hanbliva ale bolo to sexi.
Po par rande som zistil ze sa reze ziletkou a to dost vyrazne na lavej ruke, hovorila ze to robi koli mne
Vraj si ma nezasluzi. Nevedel som co si o tom mysliet, tak som sa vyhovoril ze by nam to nefungovalo.

Preto by som chcel nie moc vystredne dievca ktorej nezalezi na tom ci maju ludia znackove oblecenie peniaze a ci su cool. Rad si precitam dobru knihu cez leto korculujem bicyklujem plavam cvicim lenze pri tychto aktivitach tazko narazim na dievca podla mojich predstav.

Tak kde ?

kv

Ty mas fakt bmw ?
TAK mozno zaccni chodit autobusom ako 80 percent tvojich rovesnikov :D

A co ti vadilo na tom ze sa rezala ? to je akoze vada ?

fero11111

no loooooooooooool reze sa kvoli mne a on jej povie ze by ti asi nefungovalo :D zabite citanie no lol toto :Dty kokos co toto je za svet nechapem nerozumiem jeden sukat chce do analu druha sa reze bo si ju nezasluzi ci boze neskutocne :)

Sejla

určite nie sú v nákupných centrách a diskotékových baroch. Skôr na biotrhoch, knižniciach, v parku, večer v komorných krčmách, jazzových koncertoch a pod.
By som bola zvedavá po akých uliciach sa to pohybujú beskyd s vemenom

Mimulus

milli11 očumovať niekoho je jedna vec a dať sa s niekým dokopy je vec druhá. Veď to načo sa pozriem môže byť pekné len na povrchu nie?

Lumik

Kde by mohla byt najvecsia sanca na stretnutie sa s takymto dievcatom ako v nadpise ? Moj typ je ze by mohla chodit na veterinu alebo mozno prirodovedecku, pripadne nejaky technicky smer.

beskyd

milli, nenamalovana je praveze velmi napadna lebo kontrastuje s tym zvyskom ktory je umely a nafabrikovany ako z tovarne. asi pred 3 - 4 mesiacmi som v BA videl 100% naturalnu zensku este aj s chlpami na rukach, s prijemnym, laskavym a vludnym vyrazom v tvari, tiez som si ju vsimol hoci nebola ani v zornom uhle len som nevedel rano v buse co by som asi tak mal robit v danej situacii, statisticky to vychadza tak, ze tu v BA taku stretnem najblizsie asi za 20 rokov, mozno aj zatmenie slnka bude skor.

milli11

Chlapci, pomaranc, beskyd, vemeno, s tym, ze chcete skor nenamalovanu a nenapadnu babu, tusim ste jedini.

Lebo co ja vidim v meste, chlapi sa otacaju prave za tymi namalovanymi a nastajlovanymi babami a tie nenamalovane a nenapadne si ani nevsimnu. :D

Ved aj ja, ked si dam rifle, botasky a tricko, skoro nikto na mna nepozrie. Ale akonahle sa dam napr. miniskuknu a opatky, uz sa za mnou otacaju. :D OK, uz ma balil chlapik aj ked som mala na sebe mikinu a teplaky pri venceni psa. Ale v podstate zvacsa ocumuju tie vyrazne nastajlovane zeny.