nas sex....

Príspevok v téme: nas sex....
kajli

takze ked som zo svojim priatelom a a on je vo mne ja ho vobec necitim...nie som schopna to potom precitit a ako sa mozem stoho tesit a davat mu dobry pocit stoho..mam 25 rokov a orgazmus jedine klitor. a aj to velmi zriedka...som chora? ma to mrzi..ked je vo vas vas chlap citite ho,myslim neaky tlak ci...?

DobraRada

Ja mavam vaginalny orgazmus zriedka. Avsak zato, obcas si doprajem klitorialny pri pohlavnom styku (alebo mozno je to kombinovany). Kazdopadne, technika / poloha je nasledovna: Partner je k vam otoceny tvarou a telom je celkom blizko pri vasom. Penis ma cely vsunuty do vas a robi len take "miechrive" pohyby, akoze do stran. Pointa je, ze spodok jeho brucha, teda cast tela tesne nad penisom vam bude tlacit a zaroven nepartne "masirovat" klitoris. Moj partner to ma celkom rad. Obcas vsak neodola a zacne ho vysuvat a vsuvat, vtedy ho obopnem nohami okolo drieku a je v pasci :)

Dalsia moznost je, ze vas partner sa vam bude dotykat klitorisu pocas styku, alebo vy same a dosiahnete mozno kombinovany orgazmus. Vela stastia!

odpovedam

Nie si chora a ani tvoj partner nemusi mat hned maly penis. Posva je jednoducho tak stavana, je ovela menej citliva nez muzsky penis, inak by zena neprezila porod. Jednoducho to priroda tak zariadila.

Ani ja napr. nemavam vaginalne orgazmy, kedze malokedy nieco citim (a to moj partner rozhodne nema maly ani tenky penis), spolieham sa teda na ten druhy sposob. skusajte s partnerom ine techniky uspokojenia nez priamo pohlavnym stykom.

Pri milovani sa vsak mozes tesit aj z inych veci - dotykov, pohladeni, ludskeho tepla, dychu, voni - nie je to len o orgazme ;-))). Ked budes viac uvolnena, mozno sa aj orgazmy dostavia skor.

joeblack

Chora urcite niesi, bohuzial zrejme ma partner na teba maly penis a bohuzial znova, nezmeni sa to, ak chces plnohodnotny sexualny zivot riesenim je vymena partnera...