ako nejest v noci

Príspevok v téme: ako nejest v noci
cajka

Ahojte,
prosim poradte mi. som zufala sama zo seba. Cely zivot som bola chuducka ale pred rokom som zazila hrozny stres a odvtedy ako keby som sa zblaznila alebo co , som zacala jest noc co noc sladkosti, zakusky.. atd. hocico co je nezdrave a kaloricke . vzdy do postele som si vzala nieco. vnoci malo spim a jem. neviem ako prestat. hrozne som pribrala, som zo seba nestastna. cez den ako tak sa drzim na uzde a ako nahle je osem vecer sa rozjem. co mam robit? kupila som si aj HCA vraj je na brzdenie apetitu.. ale nepomaha. viem ze liekdy na chudnutie nepomahaju. ked som zacala cvicit, este viac som pribrala. nechapem to.

evik1

Tak toto je psychika žienky.Skústesi vygoogliť Emocionálne jedenie.Inak chápem vás,aj ked v živote by som v noci nejedla a to z jediného dôvodu, -bojím sa ,že by mi bolo zle.vy s tým nemáte problém? klobúk dolu.ked som na tom bola dosť zle ,ked som bývala daleko a sama s dieťatkom ,manželo v práci mesto hnusné,schudla som vtedy 8 kg ako nič.trpela som nauzeou a posledné jedlo som mala cca o 16tej kúsok chleba,lebo som sa bála,že mi v noci bude zle!dobrá blbosť,čo? A celá ta psychika mi robila strach, a vôbec som sa nesnažila a schudla som.,ale som sa zle cítila,štípalo ma v žalúdku.

kudrlinka

pevna vola a sebazaprenie, neviem co ine ti poradit... Na kazdeho to obcas pride, podla mna neexistuje clovek co aspon raz v zivote nevymetal chladnicku... Alebo ked uz tak, tak nieco zdravsie, malo kaloricke... Ked nebudes jest cez den, je jasne, ze vlci hlad pride prave vecer. Pekne v 3-hodinovych intervaloch a male porcie, ja sa takto citim lahsie, a aj kilecka idu pomaly, ale idu dole... Skus sa toho stresu zbavit, lebo asi si ho este neprekonala :)

malaanka

no ako keby som to napísala ja.Mám ten istý problém a tiež to začalo stresom/stratou blízkeho človeka/Ja som si objednala sprej na chudnutie FULL FAST,malo by to potlačiť chuť do jedla.Chcem si to dávať hlavne večer.Sama som zvedavá,či bude fungovať.