Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prerušovaná súlož pri antikoncepcii

jankaaaaaaaaa

alexandra: nechapem teba a zeny, ktore su natom rovnako ako ty.. uzivas nieco tak vazne ako su hormony a pritom o tom nevies ani zdaleka vsetko. uzivas to a ani nevies ako to funguje.. no skoda reci..

alexandra456

Tak toto je naozaj pre mna novinka,to s tym spinenim... doteraz som to nevedela,ale inak ostatneho som si bola vedoma...no toto mi velmi pomohlo,dakujem

maruska123

presne, keby atb maju vplyv na hak, tak mas spinenie, ak si nemala nic pocas uzivania, atb nemali ziaden vplyv

dedy

toto nie je ani jednopercentná možnosť, veď berie hak, (aj ked brala atb, ktoré môžu ovplyvniť účinok hak) ale mala prerušovanú súlož dokonca. Pravdepodobnosť hraničí s nulou. Ale vážne nechápem, načo ženy do seba pchajú hormóny ked ani nevedia, že antikoncepcia je proti počatiu, a že je to na to, aby sa partner mohol bez obáv do teba spraviť, a pokiaľ ju berieš presne na čas tak nie je o čom, otehotnieť môžeš ak by si ju nebrala podľa návodu, zabúdala tabletky, vracala, hnačkovala...

jankaaaaaaaaa

alexandra: jedinym sposobom akym mozu atb ovyplvnit ucinok hak je taky, ze atb narusuju floru v zaludku, odkial sa lieky vstrebavaju, teda moze narusit ucinok vstrebania antikoncepcnej tabletky. nie ze atb uplne zrusi celu antikoncepcnu tabletku a stane sa z nej uplne neucina lentilka. a ak by nahodou doslou k zlemu vstrebaniu tabletky, prejavilo by sa to spinenim.
k ovulacii dochadza pri niekolkych vynechanych tabletkach po sebe. ak zena ma blokovanu ovulaciu vplyvom hak, tak je akoze neplodna a neotehotnie ani pri sustavnej celodennej ejakulacii do posvy, to proste nieje mozne

dedy

toto nie je ani jednopercentná možnosť, veď berie hak, (aj ked brala atb, ktoré môžu ovplyvniť účinok hak) ale mala prerušovanú súlož dokonca. Pravdepodobnosť hraničí s nulou. Ale vážne nechápem, načo ženy do seba pchajú hormóny ked ani nevedia, že antikoncepcia je proti počatiu, a že je to na to, aby sa partner mohol bez obáv do teba spraviť, a pokiaľ ju berieš presne na čas tak nie je o čom, otehotnieť môžeš ak by si ju nebrala podľa návodu, zabúdala tabletky, vracala, hnačkovala...

alexandra456

myslim,myslim,myslim,stale len myslim,stale si hovorim ,ze nemozem byt,je to absurdne ,stale stale ,ver mi,snazim sa to nahovorit si to dlho .... ale vzdy pride zla myslienka a vsetko zruti.

no napriek tomu dakujem velmi krasne kocky,ze ste ma ukludnili,zglbali aka som paranoidna,lebo mi to velmi pomohlo :) rady skusenejsich mi urcite pomohli

alexandra456

presne,ten nezmyselný strach ma ničí už pomaly 10 hodín :D ... človek sa strašne vylaká,pokial príde k niečomu,čo sa mu ešte v živote nestalo

jajka001_

tak radsej mierne paranoidna ako lahkovazna:) ked nam hori pod zadkou, kazda ma nezmyselny strach :)staci ak je tam jednopercentna moznost.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prerušovaná súlož pri antikoncepcii - Fórum - ZDRAVIE.sk