uzliny na krku?

Ellaa

bola som na krvi a zistili mi, že som prekonala mononukleozu... na krv mam prísť opať o dva týžde... z čoho vlasne vznika? vraj je to choroba bozkavania, ale vraj som juz mohla chytitť aj od psa, čo mame doma

Ellaa

jednu mam už do leta, bola vačsia vymasirovala som si ju a zmenšila sa...teraz je taka menšia... keď stačim kožu normalne ju aj chytim, je taka makšia a neboli vobec... len keĎ ju fest stačím... a tie dve na zadnej časti krku sa mi urobili asi len teraz neviem.. vobec com ich nezaregistrovala... jedna je vačšia, a jedna je menšia.. ale citim ich len vtedy, keď na nich pritlačím.. lekarke som ukazala len jednu, tu čo mam už dlho a povedala že to nieje nič... že mam v tele nejaky zapal... a pytala sa ma že či ma nebolel nejaky zub v lete... mam strach.. mam ísť opať za nou?:((

Laurina22

Ja mam uzlin cca 7...avsak ja som bola na sone uzlin aby sa vylucila malignost utvaru...

Co ti povedala lekarka?

Bolia ta uzliny?Su vodovite alebo tuhe?Ako dlho ich mas?Vstrebavaju sa?Zvacsuju sa?

Ellaa

ale jednu mam na prednej strany krku a druhu uplne pri vlasoch v zadu.... a robi sa mi ešte jedna.. možu byť aj 3 uzliny?:((