nevera so ženou

Príspevok v téme: nevera so ženou
mima_32

Som študentka VŠ a bývam na inernáte už štvrtý rok. Tento rok som dostala na izbu jednu o 2 roky mladšiu babu. Podľa jej správania som usudila že je na baby...pravdepodobne lesba. Snažila sa ma zvádzať tým že často chodí po izbe nahá a rada sa "ukazuje". Inak je to skvelý a milý človek, rada poradí a pomôže. Pár krát sa ma už dotýkala a bolo mi to príjemné ale na viac som odvahu nedostala. Mám priateľa, no milujeme sa len cez vikend, ale ani napriek tomu som mu nikdy nebola neverná. Teraz som však v rozpakoch či by som to mala skúsiť, ked ma to tak láka alebo mam ostať verná len priateľovi?

kriistina

To je pravda, janek, nie všetkým je jedno či ich partnerka sexuje aj s inými. Áno, väčšina chlapov by mala rada sex s 2 ženami, no je rozdiel či je jedna z nich ich partnerka alebo nie, veľa takýchto prípadov vzťah pokazilo. Trojuholníky vo vzťahu nikdy neznačia nič dobrého.

janekMY33

ja osobne keby som mal priatelku a bola by sa priznala ze sexovala so zenou a nechcela by ma kvoly nej opustit tak by mi to rozhodne nevadilo

janekMY33

ale on to ako neveru nebude brat a ked prekonate obe strach a zacnete sexovat tak potom sa moze pridat aj on a bude spokojna kazda strana

kriistina

Ak máš pekný vzťah, a miluješ svojho priateľa, tak zdrž svoje chúťky, a ignoruj jej sexuálne narážky a to, že ťa priťahuje. Alebo sa chalana niekedy len tak nenápadne spýtaj, čo si o tom myslí, a či by mu vadilo, kebyže to robí jeho baba alebo tak. Na tvojom mieste by som tú kočku nechala tak, a možno, ak by sa vám pokazil vzťah s priateľom, tak potom to s nejakou vyskúšaj. Určite nestojí nejaký pud za zničenie vzťahu.

bibba

ja mam frajera a mam aj "milenku", mala som ju aj predtym, nez som sa s nim dala dokopy. ona mu nevadi, ale keby som tych bab mala viac, uz by mu to vadilo... chapem ho. a vlastne odkedy som s nim som s nou ovela menej. nebere to ako podvadzanie. ale niektori chalani to ako neveru beru. takze zalezi od tvojho priatela....

wreck

ja len k tej tvojej poslednej vete/otazke, mima. ak by si ty mala byt reprezentativnou vzorkou sucasneho slovenskeho vysokeho skolstva, tak pre tuto krajinu uz niet nadeje. :(

takuto otazku by som cakal tak od deviatacky na zs. u stvrtacky na vs ma takato dusevna plytkost uplne az zaraza.

urcite chod do toho a nechaj sa osukat sexi spolubyvajucou. uz len z tvojho kratkeho textu mi je uplne jasne, ze tvoj chlap si zasluzi niekoho na podstatne vyssej urovni.

tak..

Keby ti tvoj frajer povedal, ze sa nezdrzal a rozdal si to cez tyzden s nejakou holkou, alebo este lepsie s chalanom, bola by to pre teba nevera? Odpovedz si sama