Dolce gusto, ci tassimo?

Excell

Je úplne jedno či si kúpiš DG alebo Tassimo. Ani jedno, ani druhé nie je určené pre milovníkov dobrej kávy.

adkaaaa

my mame dolce gusto asi rok a je to super vec. Pouzivame ho stale aj 5 krat za den je pravda ze tie kapsule su drahe ale obcas je napriklad v bille akcie ze za 3,99 lebo inac to stoji okolo 6 eur

adkaaaa

my mame dolce gusto asi rok a je to super vec. Pouzivame ho stale aj 5 krat za den je pravda ze tie kapsule su drahe ale obcas je napriklad v bille akcie ze za 3,99 lebo inac to stoji okolo 6 eur

adkaaaa

my mame dolce gusto asi rok a je to super vec. Pouzivame ho stale aj 5 krat za den je pravda ze tie kapsule su drahe ale obcas je napriklad v bille akcie ze za 3,99 lebo inac to stoji okolo 6 eur

dukesvk

Co som pocul tak tassimo je lepsie v tom, ze si dokaze davkovat spravne mnozstvo vody na zaklade kodu kapsule, co dolce gusto nedokaze. Alebo sa mylim?

VaMo

My mame tri kavovary - Dolce, Cafissimo od Tschbo /tiez kapslovy/ a klasicke pakove espesso. Najcastejsie pouzivame klasiku - to je ta prava chut kavy. Kapslove skor len na kapučino, latte - take pochutky. Problem nebol ale ani s jednym.

huhu

Podla mna budu na rovnakej urovni, kapsule budes kupovat tak ci tak :)
ja mam doma uz druhy dolce gusto a som spokojna a kava je fajn, prvy mi vzal brat na intrak, tak som si kupila to vajicko