FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Zostihlujuce spodne pradlo

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Zostihlujuce spodne pradlo" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Krása
    hillary23.11.11 17:05??.??.215.45

ahojte kto ma skusenosti so stahovacimi ci uz nohavickami alebo skor s tym body myslim take co vyzera ako plavky :D , je to dobre o kolko vas to zostihli? este som to nikdy nekupovala tak vobec nemam prehlad videla som to v mark and spencer ale chcela by som si nechat poradit ktore su najlepsie? na nohy ani nepotrebujem skor brucho a boky popripade ak sa daju nejake kvaitne objednat z netu uvitam kazdu radu dakujem pekne :D

• MichaelaBraz02.01.14 11:37??.??.192.156

Mně se líbí korzety, také dokážou zeštíhlit. Kupuji si korzety zde: www.pushup.sk a myslím, že tam mají nejen skvělou nabídku, ale i příznivé ceny.

• Janculka28.06.13 19:01??.??.215.28

ja som velmi spokojná so zostihľujúcim formujúcim pásom, občas ma aj pochváia ze som schudla a ja sme len pousmejem lebo viem ze to nie je v tom :D

sem pridávam link na tento pás www.pevnetelo.sk

• araz28.12.11 19:42??.??.140.159

ja som si to teraz kupila pod saty stalo to 30 eur,neviem ci je to drahe,ale mne sa zdalo,ze ano a nanic to nebolo,nezostihlilo ma to ani o 1 cm a to som si kupila pradlo o dve cisla mensie,cez nohy mi to islo na brucho natiahnut tazko,ale potom sa mi to na bruchu roztiahlo na moj objem a este sa to zosuvalo stale dolu,tak som to isla na druhy den vratit

• ??!!??28.12.11 18:55??.??.224.23

ja by som čosi na zadok ale skor na stehna až pod kolená? nejaké pančušky? sú?

• jankaaaaaaaaa28.12.11 18:16??.??.60.46

na bezne nosenie to neodporucam. urcite to nieje dobre na prekrvenie a pokozku

• lokkeli28.12.11 18:13??.??.4.240

Ja mám kúpený zoštihlovaci pas na bricho...ale vyzera to skor ako korzet..a ej to uuuzasne :-) .. kupovala som si to v podstate len kvoli jednym satam ,lebo inak to velmi nepotrebujem ...ale je to fakt super.. je to ale dost drahe..mna to vyslo na 30 eur po zlave

• mary1702.12.11 21:59??.??.136.78

ja mam esbelt-zostihlujuca vesta, neviem o kolko ma zostihlilo, ale bolo to vyborne, len je to drahe....

• bodka.a02.12.11 21:45??.??.33.44

je to vhodné aj na každodenné nosenie ? zakryje to \\\"faldíky\\\"?

• zuzula3730.11.11 19:15??.??.163.24

ja som mala nieco taketo po [porode bratovi na svadbe pod saty ... zostihlilo ma to cca o dve cisla - a bolo to super na brucho, stehna aj zadok. Kupila som to v Bepone, ale uz netusim, aka znacka ... take pod prsia az ku kolenam ... Odporucam :-)

• bodka.a30.11.11 19:07??.??.33.44

bolo by fajn kebyže sa niekto ozvete čo máte skúsenosť,tiež som nad tým uvažovala no ešte by som sa chcela popýtať,tak prosím píšte :) :)

• hillary25.11.11 18:20??.??.215.45

nikto nic :D

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov.

Článok dňa

Inzercia

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

Procedúry pre omladenie pleti s wallet zľavou 30%.

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch