Dračia krv

max123

Zdravim, RNG ako dlho ste brali tu draciu krv? a chcel by som to skusit s aloe vera... mam palenie po tazkom jedle alebo ked nespim vo zvysenej polohe. beriem na to helicid ale potom mam tazko v zaludku ako keby som tam mal kamene...chcel by som vyskusat betaine HCL ale bojim sa ci si s tym nepokazim viac zaludok ak mam poskodenu zaludocnu stenu proto neviem ako dlho brat tu draciu krv na regeneraciu aby som mohol skusit ten betaine HCl. dakujem za odpoved

ajkasiska

Chcela by som sa spýtať,či má niekto skúsenosť s DRAČIOU KRVOU pri borelioze.Manžel vybral na to veľmi silné antibiotiká,po 1/2 roku mal ísť na kontrolu,výsledky mal ešte horšie ako 1x a doktorka povedala, že je to v poriadku keď nemá nejaké problémy.Ďakujem za odpoveď.

alenkasiska

Chcela by som sa spýtať,či má niekto skúsenosť s DRAČIOU KRVOU pri borelioze.Manžel vybral na to veľmi silné antibiotiká,po 1/2 roku mal ísť na kontrolu,výsledky mal ešte horšie ako 1x a doktorka povedala, že je to v poriadku keď nemá nejaké problémy.Ďakujem za odpoveď.

alkamarka

Už dávno ma trápia cievy,Pred 2 mesiacmi som bola na cievnom na vyšetrení, mala som zapálenú červenú nohu od kotníka smerom hore cca20 cm. Dr. dala mi na to Ibalgin duoefekt a predpísala mi punčochy so striebrom. Ešte mi predpísala na 3 mesiace Vesel /na riedenie krvi/ Po 2 mesiacoch sa nič nezlepšilo, ale mi začalo byť zle, v nohe pri kotníku mi začalo trhať a nevládala som sa na nohu postaviť.

Spomenule som si na Dračiu krv a začala som užívať 10 kvapiek 3-4x denne, potierala som si to miesto, ktoré začalo byť tmavé najskôr Teatre, potom po zaschnutí dračou krvou a po zaschnutí masťou Maruška Nebudete veriť, za 3 dni mi bolesti prestali , to miesto mám iba mierne červené , ale už som bola aj na prechádzke, čo som predtým nevládala. Ďakujem za Dračiu krv

RNG

Ja som bral draciu krv ako protizapalovy a jemne antimikrobialny prostriedok, zvysuje aj viralnu imunitu, ciastocne. Davka bola 2 x 20 kvapiek na moju vahu, tj 2 x 15 kvapiek pre ostatnych vaziacich okolo 70 kg.
Na ktore nakazy je nakolko ucinny ti neviem povedat, asle definitivne, ked ma clovek nieco v tele a nevie presne co, tak je to tiez jeden z antimikrobialnych prostriedkov, co odporucam pouzit, teda spolu s inymi.