moja cestu k štíhlej postave

Príspevok v téme: moja cestu k štíhlej postave
milacik17

Do tejto témy budem písať každý deň svoj jedálniček. Budem rada ak sa niekto pripojí, ale ak aj nie nevadí. Začala som na váhe 89kg.. dnes mám 83 a chcela by som ísť aspoň na 70kg... mám na to rok.... Budem sa snažiť jesť 5 krát za deň, veľa ovocia a zeleniny + šport, ale s tým to bude kvôli zdravotným problémom horšie.. Plánujem to dotiahnuť až do konca.. tak držte palce :D

vrtačka

Ahojte,
evik to dávaš do všetkých koláčov namiesto masla olivový olej? ten perník vyzerá fajn :). Ja pečiem málo preto, lebo mi toľko masla príde vždy veľa do všetkých tých zákuskov, ale olivový olej ma nenapadlo použiť. Namiesto cukru je vhodnejší med alebo môže byť aj trstinový cukor? Lebo ja cukor doma ani nedržím, ale sem tam by som niečo aj rada upiekla :).
Stroj na cvičenie doma žiadny nemám, ja som zvyknutá na korčule a bicykel, prechádzky.
Môj jedálniček za posledné dva dni celkom fajn, až na večerné jedenie banánu s jogurtom včera a aj predvčerom. Ale potrebovala som sa dlho učiť a išla som spať nadránom, tak sa to niekde ukázalo...

Maoam

Heatherka: ahoj moja, ako sa mas, ako je to s tebou teraz? kolko teraz vazis? je mi luto, ze to takto zle skoncilo s tebou :-(

milacik17

bez_S my robime domacu pastetu... teda nie my ale oco :D .... je velmi chutna a davame tam kvalitne maso....teda urcite nieje nejako vhodna pre dietu ...ale nedavam si hrubu vrstvu a jem ju len rano..takze to mi strevi..a zas nebudem sa tyrat :D

sisaaaaa

NO AJ AJ SOM TERAZ ZACALA CHUDNUT VYSKUSALA SOM KADECO ALE PRVY KRAT V ZIVOTE SA MI PODARILO CELKOM RYCHLO SCHUDNUT 6KG ZA DVA MESIACE A TO TYM ZE SOM ZACALA VELA KRAT ZA DEN JEST PRED TYM SOM JEDAVALA MAXIMALNE 2 KRAT ZA DEN.A VYNECHALA SOM SLADKE OKREM JEDENEJ LYZICE CUKRU DO KAVY :)A CVICIM DOMA NA DOMACEJ POSILOVNY A PIJEM ACAI.TAKZE UZ LEN 24 KG A BUDEM SPOKOJNA DUFAM ZE SA MI TO KONECNE PODARI :))

Heatherka

no baby ja som chudla a chudla. netrebalo mi zhodit vela a slo to celkom pekne. az nastal zlom, ked som si tak poskodila zaludok, ze moje intolerancie sa premenili na alergie a momentalne som na bezmliecnej diete, nemozem ziadnu fruktozu, nemozem vobec vobec obycajny cukor, ziadna surova zelenina, ziadne strukoviny... raz som to uz mala, znormalizovalo sa to, teraz je to v takej forme, ze krce mavam kazdy den....

tak som chcela schudnut, ze teraz som schudla tak, ze tolko malo kil som nemala nepamatam. schudla som, ale padaju mi vlasy, lamu sa mi nechty, pokozku mam sivu, telo aj tak mlandrave, v podstate som tym nic nevyhrala.
a pritom som len chcela zdravo zit.ale moje travenie si to odskakalo, pritom som jedla to iste ako baby, co tu na tomto fore chudli a im nic nebolo.
cize ak chcete chudnut, papajte zdravsie ale netryznite sa, nie vzdy to moze dopadnut dobre...

gre_ta

Ja akosi strácam chuť do jedla... Ráno som začala veľkou šálkou čaju, na obed som si dala slížovú polievku a teraz pred chvíľou som ledva spapala kúsok karičky s reďkovkou a celozrnnou tyčinkou. Medzi tým sa snažím aspoň veľa piť, nech nie som úplne slabá plus doobeda brušáky a o chvíľku si dám ďalšiu "sériu"

milacik17

ahojte tak aky ste mali den... no moj dnešný jedálnicek ... O 7: celozrnnu zemlu s pastetou a jablko, 9.30: taku istu zemlicku ale so sunkou a syrom, o 12 zeleninovu polievku a jogurt( asi kvoli tejto kombinaci ma teraz prehana :D ) olovrant jablko a vecera celozrnny rozok so syrom .....dobre tak to bol rozok a pol :D :D...

evik1

čaute,pre Heluš,sú to veľmi jednoduché perníčky,ale tá vôňa a sú fakt rýchlo.400 gr.hl.múky-dáva sa tá sivá,ale ja aj bielu.150gr.medu,1vajce,1 žltok,100gr,práš.cukru,ja dávam aj menej,50gr,palmarínu-dala som oliv.olej,ale boli redšie,potom už netreba mlieko,lebo aj to sa dáva za 2 lyžice,podľa hutnosti cesta.pozor-teraz nie soda bik,ale prášok do Perníka.nastúham citronovú kôru,dávam škoricu,,aj mletý badián-nádherne vonia,može sa zázvor struhnúť,alebo kusok nového korenia,tie koreniny robia svoje a hoci už PdPerníka to v sebe má,ešte dám,čo mám,umiesiť,dať do tvaru gule a do chladu aspon na hodinku,môže stáť aj dlhšie.Potom sa vyvaľká na pol cm a vykrajuje,može sa natrieť vajíčkom a na vrch mandľa pol lúpanej,tá nehorí.JA SOM NEMALA,ZDOBILA SOM SNEHOM,ALE NIč MOC,HROZIENKO HORí,EšTE TAK VLAšSKý,TREBA DáVAť POZOR,KLADIEM ICH NA PAPIER NA PEč.najskôr nie su a naraz zhoria,pozorovať!