Mam 17 a tehotna?

Príspevok v téme: Mam 17 a tehotna?
nervozna

Mam 17 rokov a neviem ci som tehotna alebo mi len meskaju kramy...tie som posledny rok dostavala priblizne vzdy po 24-29 dnoch od zaciatku poslednej menstruacie.ale teraz od zaciatku poslednej menstruacie cakam uz 38 dni a stale nic.to zeby som bola tehotna je mozne aj ked vacsinou sa chranime a chalan si dava dost velky pozor.bola som asi 2 tyzdne minuly mesiac dost chora a brala som velmi silne antibiotika je mozne ze by mi to mohlo narusit cyklus??s priatelom sme spolu dlho poznam ho a velmi sa lubime nepochybujem o tom ze by sa omna dokazal postarat,ze by somnou zostal.mne by to nejak extremne nevadilo keby som bola v tom lebo dieta by som mala az nejakeho pol roka po 18tke....lenzeee...bojim sa toho co by mi povedali rodicia.neviem si predstavit ako by reagovali.ci by som im to mala povedat co najskor alebo pockat kym to sama rozdycham.o par dni si spravim tehotensky test...ale co potom??

nervozna

preboha..to je blba otazka.keby som nevedela alebo by som ho nepoznala alebo by som s nim bola mesiac tak si to nenecham...a ja vsetko riesim s nim o vsetkom sa rozpravame...neni mozne zeby toto nevedel uz od zaciatku ked mi meskali kramy.ma 19.a keby som nevedela ze to pri nom zvladnem po psychickej aj financnej stranke tak si to vazne nenecham

nervozna

necham ved uz je to vyse mesiaca som s tym zmierena len to do konca tyzdna este povedat rodicom.hadam to bude dobre ked nie hned tak o par mesiacov.nemam pocit zeby som to nemala zvladnut.len keby mi nebyvalo tak zleee...

Krpec33

Ahoj, nedá mi neprispieť sem :) V prvom rade, ako si dopadla? :) Ja mám 16 a 3 mesačného synčeka. (Áno viem, že sa teraz veľa ľudí do mňa pustí, ale neriešim)Je to ťažké- byť dobrou mamou, dobrou žiačkou, dobrou dcérou, dobrou priateľkou. Ale dá sa to. Rodičia to predýchali a aj keď sme im na krku (bývame u nich), veci pre malého si platíme sami (priateľ robí), prispievame na jedlo a na domácnosť. Je to aj o tom ako sa k tomu postavíš ty sama s priateľom, či zodpovedne, alebo budete bábo nechávať rodičom a vy pôjdete von. Dúfam, že ten test dopadol podľa tvojich predstáv :) Len som ťa chcela povzbudiť, že aj s bábätkom sa to dá zvládnuť ;)Drž sa :)

euphoria

ahoj citala som si komentare ,ale absolutne si z niektorych nerob tazku hlavu,opytala si sa ci by ti niekto nevedel poradit a vzdy sa najde niekto s priblblym komentarom ,Nervozna :} : moze to byt samozrejme aj z antibiotyk ale kludne aj z prechladnutia alb.ako si pisala ze si bola casto chora,vela krat sa mi to stalo ,ze som bola casto chora a meskala mi menstruacia aj 2-3 tyz, treba ist podla moznosti k lekarke budes to mat istejsie,nehovorim ze test je zly ,ak by si nebola tehotna pichla by i injekciu aby sa ti spustila mens. ved uvidis ,a keby sa pritrafilo no bude to trosku mozno sok pre rodicov ale nebojsa predychaju to neako ,to je len mozno taky prvotny sok, mam sesternicu je o rok o teba starsia tento rok zmaturovala a bum ostala tehotna ,tiez ma dlho priatela a velmi sa to bala povedat mamine napisala jej smsku :] ale tak uz je dobre tak snad som ti neako poradila

jankaaaaaaaaa

ako nerozumiem ake rady si tu cakala? mohla si rovno pri zakladani temy do zatvorky napisat, aku odpoved ti tu mame dat.
keby si bola taka vyspela a skusena a rozumna na aku sa tu hras, davno si kupis test a nezakladas temu v ktorej v podstate ani nepolozis konkretnu otazku a potom sa tu stazujes, ze nedostavas odpoved