zeleny vytok

Príspevok v téme: zeleny vytok
kefka

je svetly a pachne iba kusok nakyslo ... nie je taky čiry tahajuci -zdravy ale skor taky tazky .....je to nejaka infekcia, kvasinky? predtym som pouzivala canesten a mierny pocit svrbenia co vtedy bol presiel i ked na nohavickach bol vytok zltej farby ale bez nejakeho extra zapachu ...teraz je to len o farbe a voni.

TATUNG81

Dobry den.Mam caste zapaly mocovych ciest.A po pohlavnom styku mam zeleny vytok.A cez pohlavny styk ma to boli a pali.Uz som uzila vela antibiotik a vela pijem urologickych cajov.Prosim vas poradte mi ci mam ist s tym k lekarovy.A este som zabudla ze beriem antikoncepciu.

dana660xz

kefka nerieš :) choď, zatni zuby, každá normálna žena chodí k doktorovi a každá odtiaľ vyšla celá :)))

kefka

a trapim sa pre to lebo som to chcela az po svadbe :D je to zvlastne ale mne by to ani nevadilo ak by som to s jednym .... len to ze uz si nevazim tak samu seba i ked sa mi sex velmi paci a uzivam si ho len po nom sa ozve moje svedomie

ladida

ale kefka,tym sa netrap!obavam sa,ze dnes si uz maloktory chalan potrpi na panenstvo,v zivote su ine veci dolezite a nie jedna blana:)aj tak si jedna z mala,co sa moze pochvalit,ze vydrzala tak dlho.

kefka

ved pojdem len ma to stve ze uz nie som ... asi som sa zbavila pocitu zodpovednosti a moj sucasny partner sa mi zhnusil lebo aj tak som panenstvo stratila prxtovanim a nie tak ako som chcela hoci vedel ze to chcem normalne,..

maruska123

no pekne chod a neries, co si mysli a nemylsi doktor, co sa ta bude pytat, ziadne detaily sa ta pytat nebude, bude sa ta pytat ci si mala sex, kedy si mala posledny menzes, kolko trval, ako pravidelne ho mavas atd...nic uchylne, normalne otazky kazdeho gynekologa

maruska123

ano, obavu som mala aj ja....zdvihla som sa a proste som tam sla...a hotovo..bolo po obavach...a zistila som, ze to vobec nie je nic strasne, neboli to a niet nad pocit, ked clovek vie, ze je zdravy, resp ked ma nejaky problem, ze sa lieci

vysla som z tej ordinacie a mala som poit, ako by som bola s tym doktorom na kave, pretoze ten pristup jeho je na nezaplatenie...a odvtedy mi je to suma fuk, co si mysli, ked sedim na koze

kefka

hm tak ci to bude od neho ... pred nim bol este jeden ale ten do mna vosiel iba kusok ,neporusil ani blanu a pod. len od neho som dostala asi zapal lebo do mna vosiel asi zo zle umytimi rukami ale blanu pretrhol a praktizujem to so sucasnym, no jo je to detinske ale tak kusok pochopenia by tu bolo na mieste, asi kazda zena by mala obavu ist ku doktorovi -gynekol.