Aloe Vera - poradte prosim

panika

ja sa prave detoxikujem takou hlinkou.Raz bola u nas taka dealerka toho "badaskoveho" aloe.Ale darmo mala atesty pre zidov a moslimov,ked mi nevedela odpovedat na otazky-takze ma nepresvedcila.
Co sa tyka toho receptu-brala by som ho,lebo uz som tu odkukala,ze samko sa vyzna.Ale tiez sa chystam do Baumaxu na Aloe (len neviem,ako s tym vekom-ked to ma byt starsie.Neviem,ako to zistim).Ale zase viem,ze je dobre mat ho doma,lebo ta stava ma dost moznosti pouzitia (herpesy,...).

panika

ja sa prave detoxikujem takou hlinkou.Raz bola u nas taka dealerka toho "badaskoveho" aloe.Ale darmo mala atesty pre zidov a moslimov,ked mi nevedela odpovedat na otazky-takze ma nepresvedcila.
Co sa tyka toho receptu-brala by som ho,lebo uz som tu odkukala,ze samko sa vyzna.Ale tiez sa chystam do Baumaxu na Aloe (len neviem,ako s tym vekom-ked to ma byt starsie.Neviem,ako to zistim).Ale zase viem,ze je dobre mat ho doma,lebo ta stava ma dost moznosti pouzitia (herpesy,...).

panika

ja sa prave detoxikujem takou hlinkou.Raz bola u nas taka dealerka toho "badaskoveho" aloe.Ale darmo mala atesty pre zidov a moslimov,ked mi nevedela odpovedat na otazky-takze ma nepresvedcila.
Co sa tyka toho receptu-brala by som ho,lebo uz som tu odkukala,ze samko sa vyzna.Ale tiez sa chystam do Baumaxu na Aloe (len neviem,ako s tym vekom-ked to ma byt starsie.Neviem,ako to zistim).Ale zase viem,ze je dobre mat ho doma,lebo ta stava ma dost moznosti pouzitia (herpesy,...).

sfdr

Extrakt/gel z Aloe vera, pripraveny z doma pestovanych rastliniek je pouzitelny iba podmienecne alebo skor na vonkajsie aplikacie - najviac liecivych latok sa totiz nachadza v supke, no tato obsahuje i skodlive latexy, ktore sa podomacky nedaju odstranit a pri dlhsom uzivani sposobuju traviace problemy a hnacky. Navyse rastlinky vykazuju liecive ucinky iba vtedy, ak su min. 3 roky stare a aspon 14 dni az 3 tyzdne pred zberom neboli vobec zalievane!!!
Lacne pripravky z lekarni su vacsinou tepelne upravene a stabilizovane konzervantmi, co neprijemne znizuje ich liecivy potencial smerom k nule...
Za optimalnu povazujem napr. Barny´s Aloe - je tepelne nespracovana, bez E-ciek, od celosvetovo uznavaneho a certifikovaneho dodavatela najkvalitnejsej aloe. Cena tomu sice zodpoveda, no v pomere k mnozstvu a ponukanej kvalite je stale este prijatelna i pre normalneho smrtelnika a rozhodne nezahrna i absurdne n-nasobne MLM zisky dealerov a la herbalife a dalsich...
Odskusali sme ju uz viaceri, vysledky nepotrebuju dalsi komentar...

Ivka 1

Samko to mi bolo hneď jasné,že deťom to
nemôžeme dávať.Na tú imunitu by som to
tiež brala ale skôr mi to pasuje na
detoxikačnú kúru.Dlhodobé zdravotné ťažkosti s tým neporiešime.