odsudzuju ho!

Príspevok v téme: odsudzuju ho!
zorne

Ja studujem v Rakusku a moj priatel je "typicky dedincan"...moji kamarati a mozno aj rodicia si myslia, ze ma "brzdi".. skaredo povedane: je pre mna prilis primitivny. Ale oni nevidia, ako sa ku mne krasne sprava, ked sme sami.. laska je pre mna dolezitejsia ako uspech.No aj tak ma trapi, ze sa tak moji blizki na neho pozeraju.. ako to mam riesit? vysvetlit ostatnym, ze mam iny rebricek hodnot?

zorne

ako cloveka ho maju radi, len si nemyslia, ze to je pre mna vyhovujuci partner...
oni mi do vztahu vlastne nerozpravaju, len dnes mi najlepsi kamarat povedal, ze si mysli, ze ma frajer kazi (v tom slova zmysle, ze nerada chodim do mesta a nelakaju ma nakupy- je to blbost no, ale ze casom to bude horsie)
je pravda, ze obcas aj mne trosku vadi ta jeho "jednoduchost", ale skor kvoli okoliu, nie kvoli mne :( a tak by to nemalo byt..

jajka001_

to nevysvetlis. musia pochopit, ze proste je to tvoj vyber a oni ti do toho nemaju co kecat. nevysvetluj stale dokola to iste. povedz im - vam sa nepaci, ale mne sa paci, a to je podstatne.

lost

Povedal by som im "Beriem na vedomie (popripade este dodal ze Dakujem)" a a kby nepochopili tak "Nemiesaj sa mi do zivota" ale tak este pred tym asi "Kto asi vie lepsie co je pre MNA lepsie?"

Neviem ako ti to davaju najavo, mozno to len myslia v dobrom :)