Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

akne na sanke

Janka8321

Akné vo všeobecnosti (ak nie je zdedené) signalizuje problémy s obličkami alebo s pečeňou. Bolo by vhodné prečistiť pečeň niečim prírodným, ja môžem odporučiť bylinnú zmes B-Skin, ktorá mi pomohla - bit.ly. A odporučala by som si kúpiť aj pleťovú masku, bud z nimby, alebo Tarika je tiež veľmi dobrá a prírodná - bit.ly :-)

nata24

Ahoj môže toho byť veľa z čoho to je alebo másš len infikovanú časť tváre.. stačí že si vytlačíš uhra a za nechtami máš bacila ani o ňom nevieš... inak mne na akne aj psorku zabrala len kyslikova dotykova infuzia... tie Ziaja produkty su akurat na vznik dermatitidy...

test

baby ja vas tu nechcem strasit z nicim ,pisem len co si citam na nete ,,na krku mozu byt aj oblicky,ale je lepsie ak zajdes ku koznej

petra291

mozes mat alergiu na Sodium Lauryl Sulfate (SLS), ktory je chemicky latka obsiahnuta najma v zubnych pastach. tato latka je pridavana do cistiacich prostriedkov, na auta, na kuchyne, kupelky, plesne atd... skus vyskusat zubnu pastu bez tej latky ci ti to nezmizne alebo nezmierni

test

ja viem odvodnuje ale zaroven precistuje,ked clovek ma malo tekutin v sebe staci to vidiet na moci ,ak ma clovek tmavy moc znamena to ze malo pije ked ten moc je svetli by to malo byt v poriadku,vtedy ani nepachne,ale zas ak clovek moci casto moze byt diabetik, na moci sa da strasne vela zistit ( na farbe ) ci sme v poriadku

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

akne na sanke - Fórum - ZDRAVIE.sk