Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dermatitida

RNG

Povod vyraziek je zvnutra tela.
Casto pomoze mlada razna alebo jacmenna trava(barley grass)
Vyrobcovia znu cca 15 cm listky vyhnanej razi alebo jacmena, a susia ich vymtazovanim
Vo vyskume dosiahli vyborne vyslaedky z 3 krar 60 gramami(pol deci+)stavy z jacmennej travy denne.
Zialbohu komercna verzia je predavana na Slovensku nesmierne draho. Dufam, ze vplyvom konkurencie to pojde dole na rozumnu uroven, alebo sa toho niekto chyti a bude pestovat a zat jacmennu travu, mrazit ju a dodavat do "juice barov"V trave je vyse 3/4 vody, a celuloza a chlorofyl su tiez uzitovne. Da sa to priprasvit v obycajnom mixeri.

pupava

ja som mala dermatitidu na brade a na lici a kozny mi dal ZINERYT. Je to prasok, ktory sa zmiesa s tekutinou a aplikatorom som to potierala rano a vecer, predpisal mi mast, ktoru mi urobili v lekarni....po mesiaci som mala pokoj :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dermatitida - Fórum - ZDRAVIE.sk