Má partner divné sklony?

blondula

ahaaaa....a z toho budem robit asi take kopceky ze ! .... no nieco z toho urobim....od oka :DDD kokos,zase musim za kybel orechov narozbijat :-(

Barborka27

blondula no to ti takto z hlavy neviem :)) sak tak od oka, ale tak co ja viem, nechcem tresnúť ale tak ty vole ale tak na 10 bielkov..ja som robila z 3 bielkov a davala som 150g cukru tak si vyrataj a do toho mnozstva hadaj aj zo 300-400g orechov :D

blondula

inko (nevim kde mam hviezdicku ) :D ... ja medovnicky nerobim,lebo to nelubim :D a vsetko by tu bolo polepene od medu.krpec mi uz stihol vyliat zltky na stol,tak som ich zosuchla naspät do misky :DD milujem suche pecivo a vanilkove rozky som robila az z trojitej davky :DDD ... a to jakos,ze si v inej teme !! :DDD sak ja hadam pisem zrozumitelne a hlavne zo skusenosti :DDD
barborka....pomaly pomaly !! vyslahaj cukor z bielkami :D a gramaz ? kolko cukru na jedno bielko ? :DD uz som chcela z toho robit prazenicu,ale taku bielu ? :O

Barborka27

inko :)) v posteli treba aj smiech, no ale chlapi su na to citliví, takze ked sa uz nevieš dosmiať bohužial :)))) vtedy je asi najlepsie s tym prestat, odist z miesta cinu a nejak sa odreagovat a potom to príde samo :)

*inko

blondula, a kedze si to ty...tak si pre istotu este raz skontroluj recept..ci si tam tie bielka nezabudla v niektorom kroku pridat :))) (myslene usmevne, nieze sa urazis, teba mam rada! :)))

Barborka27

vyslahaj bielky s cukrom, do toho nasekane orechy a daj to piect na pekac vystlany papierom na pecenie..mnamka

*inko

kokso, blondula, ked som zazrela tvoj prispevok, som sa zlakla ze som ten moj pridala do zlej temy ..o peceni ..bielka? a medovniky uz mas vyzdobene?

*inko

hej a potom sa urazil :D vraj keby som tolko nekvakala, tak to mohla byt pekna chvilka :D aa ja som mala peknu chvilku aj tak, som sa aspon zasmiala :D
ale vidim ze tuto michaela je z toho na prasky :)

blondula

baby ocujte... akurat googlim a hladam nejaky recept,kde idu len bielka ! z pecenia mi ostalo 10 bielkov a ja neviem co s nimi :D