ked si mysli ze je najlepsi

Príspevok v téme: ked si mysli ze je najlepsi
BMX23

Moj priatel neni az tak moc skuseny v posteli,.. strasne vela krat mi tvrdil (este pred zacatim vztahu) ze kolko on mal bab a v posteli a ze je skuseny atd.. no a niak sa to zomlelo zacali sme si spolu a tu som narazila nato ze toto vsetko je lož... po tom, tvrdi "toto vela muzov nedokaze".. mne je to fakt vtipne ako si to moze vobec mysliet... da sa mu to niako citlivo naznacit.. viem ze ego je krehke a nechcela by som byt ta, ktora mu ho zrujnuje.. je to mily chalan.. len... skoda

lentilkaaa

podla mna si to naozaj nemysli ze je dobry...lebo ked si to muz mysli tak to nemusi vesat niekomu na nos...ale skor mi to pride ako jeho neistota a urcity komplex a ze sa snazi sameho seba a aj okolie presvedcit o tom ze veci sa maju inak ako v skutocnosti su...

sap sap

No, môj bývalý bol tiež taký a chváli sa tak dodnes :D jak on je najlepší a jak on ho má najväčšie atd... No nechala som ho v tom :)

BMX23

mozno neskor, ale teraz mi na nom dost zalezi a chcela by som to niak riesit ale vidim to tak ze ak raz zacnem tak potom budem musiet hladat uz len pana uzasneho lebo pan "uzasny" sa pojde zakopat :D