Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozpravanie sa sam so sebou

samurai

Keď sa niekto rozpráva sám zo sebov a nepamätá si to zopár minútovi monológ a nepamätá si ten čas ako by bol v tranze?

Miso334

aisha5

Mas pravdu pekne si to napisala, kiez by bolo viac takych empatickych ludi ako ty, dnes mi jedna povedala, ze je smutne ze sa rozpravam sam so sebou, pritom som jej iba povedal, ked nemohla zdvihnut flasu, ze gravitacia vitazi, to len tak zo srandy, ale ona na to cynicky, ze je smutne ze sa rozpravas sam so sebou, no, viete, ked ma clovek na ZS, komplexy z toho ako sa k nemu chovaju, tak to zanechava aj stopy na psychike, lenze zeny maju vraj viac citov, no lenze aisha5 je podla mna ideal zeny, aspon pre mna, naozaj pekny koment, a svata pravda, klobuk dole.....

Ivka1000

Keď si doma poviem sama pre seba ..... ,, v tej telke .. je hovono" tak som schizofrenik niee podľa mňa je to normaklne :D

jajka001_

to je asi schizofrenia. si si isty ze to nerobi aj vonku na ulici? uz som stretla vela takych ludi. mali by brat lieky. chodia po vonku a hadaju sa s neviditelnymi ludmi.

aisha5

ja si myslim, ze je normalna, len vo vnutri je strasne nestastna a trpi tym co jejurobili a navyse nema nikoho, kto by ju v skutocnosti pochopil, vypocul zanadaval na tych hajzlov, co jej ublizili a utesil ju a povedal, ze bude stat stale pri nej, ze nie je sama. Citi sa nepochopena a nevypocuta a strasne, strasne ukrivdena. A ti, co jej ublizili sa maju dobre a ona kvoli nim trpi. Ak by bola schizofrenicka, tak by sa takto choala vsade, aj v beznom zivote. Ale ked sa tak chova tam, kde si mysli, ze ju nikto nevidi, tak si myslim, ze to je nasledok obrovskej krivdy a samoty.

RNG

Meditacia, tj vlastne nerusene rozpravanie sa sam so sebou, je zdrava a uzitocna.Clovek sa destresuje a vyriesi mnohe problemy, na ktore v kadodennom zhone zivota nema casto dostatocny cas si premysliet.

BlackJack11

Mozno su to aj veci sposobene, zle manzelstvo, opity manzel, vyhrazajuci sa...a ci schizofrenia no ja nie som odbornik ze ako sa prejavuje taketo ochorenie...

hhhhhhh

Nemusi to byt jedna osoba...a suhlasim s JohnDoe10...zarodky schizofrenie.Moze byt. Mne sa po anglicky aj sniva :DDD

JohnDoe10

BlackJack11, fuha mozno na tom nieco bude. Som laik ale to vyzera na zarodky schyzofrenie :/

lost, aj ty si v duchu hovoris cisto po anglicky ? :D

BlackJack11

no ale ono to nie je vzdy len jedna a ta ista osoba. ale niekedy je to aj niekto iny, napr. ta sefka z prace(tak isto jej/jeho rodina - sesternica), odkial ju/ho vyhodili..mam pocit ze raz je to ten potom onen. a tak dookola stale.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozpravanie sa sam so sebou - Fórum - ZDRAVIE.sk