Rozpravanie sa sam so sebou

nnnuuu

Minule prišiel aj pradedko, ale o tretej ráno, zobudil ma len preto, aby sa ma opýtal, či spím. Ja som mu len povedal, že áno a on mi na to povedal, v poriadku, tak spi ďalej. Bolo to od neho celkom milé gesto! Ja som si naň nikdy nespomenul, ale myslím to v dobrom!

Ute

Nechápem, čo tebe na tom môže vadiť. Lebo podľa toho, že si sa ozvala a chceš tu vedieť na tento jav názor, znamená, že máš k tejto veci negatívny postoj (skrátka ti to vadí). Inak ťažko je posúdiť toto podľa jednej - dvoch viet, ktoré si tu napísala. To sa deje u teba doma? Alebo v práci máš takúto spoločnosť? Stretávaš sa v práci s kolegyňami/kolegami, ktorí v pracovnom čase nahlas diskutujú samy/sami so sebou ignorujúc tvoju osobu? Zrejme im ide iba o to, aby si sa nemohla sústrediť na svoju prácu.

nnnuuu

Ale na koľko vecí človek poprichádza, keď sa tak rozpráva sám so sebou, že? M.P. prišiel na to, že je z Mesiaca, presvedčil o tom sám seba a aj nás všetkých tu na fóre. Ja mu verím! Ale či presvedčí aj svoju babku o tom, že nie je hladný, tak o tom silno pochybujem:-)

divocina1

aj ja sa rozpravam sama zo sebou tiez si lubim pripit o zrkadlo nech mam pocit ze aspon niesom sama :-( ach jaj ked schudnem snad si najdem aj nejaku fajn spolocnost

nnnuuu

Nuž, ono neide len o to rozprávanie samotné, ale aj o to, ako sa o sebe vyjadrujete, akým štýlom a podobne, trebárs: tak ako sa Oni dnes vyspali?, čo si dnes Oni dajú na raňajky? a podobne:-) Sú aj iné, tzv. nižšie štýly, trebárs: ja ko.ot, čo som to do p.ce spravil? a tak... Treba mať trochu úctu aj sám k sebe!

Kontrol0r

Ja som som dnes celú cestu z práce 4 km rozprával so sebou, teda hovoril som nahlas príbeh zo svojho života. Sem tam mi takto drbe. Cesta rýchlo ubehla, a mal som pekné spomínanie. :D

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.