ako narábať z peroxidom?

Príspevok v téme: ako narábať z peroxidom?
Elíík

Chcela by som vás poprosiť o radu.mam 14 a chcela by som si na prichadzajuce leto :D odfarbiť chlpky na stehnach peroxidom, ale neviem ako na to. Potreboavala by som vedieť ako sa to pouziva, kde to kupim a podobne veci, pretoze trosku sa toho aj bojim, ci to nepodrazdi pokozku a pod. velmi pekne dakujem za vsetky rady :D

jankaaaaaaaaa

dobre ja som sa pomylal s tym 9% peroxidom, chcela som napisat 3, ale mala som otocenu numercku klavesnicu. ale to je jedno. ani 9% peroxid by na pokozke nesposobil popaleniny, pokial by si ho nenechala pol hodinu na kozi, co by si isto nenechala, lebo tie chlpy by jej zosvetleli uz po par minutach

winki

Sumec: tri roky som si odfarbovala chlpky na rukách ani raz som nemala žiadnu reakciu. Peroxid 3%n dokonca používam na dezinfenkciu a prevenciu proti zapalovaniu po holení strojčekom.

Elíík ono oplatí sa ti na stehnách? ja mám tam chlpky uplne neviditeľné.

sumec1977

chlapci a dievčatá, ja s tým pracujem a rozhodne to nie je na aplikáciu na telo.... čomu sa na stehnách nevyhneš, jedine že by ti tam rástli fúzy alebo vlasy. Preto sa pred každým použitím farby má spraviť test citlivosti kedže aj pri farbení vlasov ku kontaktu s pokožkou príde, treba sa však tomu čo najviac vyvarovať...

jankaaaaaaaaa

sumec:
hrabe asi najskor tebe. vidno ze sa v tomto vobec nevyznas
neviem o akych koznych problemoch hovoris... ale peroxid sa bezne pouziva na odfarbovanie chlpov, ci uz na hlave (akoze vlasy) alebo hocikde inde na tele

sumec1977

Hrabe Vám ? !!!
Tak ten peroxyd a melír rozhodne nie je určený na zosvetlovanie chlpkov na stehnách... Jedine že by ste si chceli privodiť kožné problémy...

Elíík

dakujem, ale este som chcela vediet, ze kolko percentny ma byt, pretoze vraj sa to rozlisuje. a nechcem to len kvoli letu :D