Agresivita (optimizmus) alkohol

Príspevok v téme: Agresivita (optimizmus) alkohol
diilii

čaute ,prosím chcel by som iba od vás poradiť či máte tiež nikto také problémy ako já,odpovede asi skor od mužov ..že ked som na diskoteke,alebo tak a vypijem si,som úplný rypák,NECHCEM TO ,ALE NEVIEM SA OVLADNUT.proste nie že by som hned niekoho začal byť pre nič za nič.. ale mám také nutkanie,stále sa prechádzam..pozerám,pri tom mi je všetko smiešne.. robím si srandu úplne z hoci koho a ták.. neviem pre čo ale ..zase nemyslím ked mám 3 promile..aj ked si iba trochu do nálady dám a už to ide..inak ked som triezvy som (inteligentný) slušný a ták,no jak si vypijem úplný opak.. bude to iba tým alkoholom ..alebo aj niečo viac?mimochodom pijem úplne výnimočne

george303

Ano je takych ludi dost ....
Su 2 moznosti prestat pit alebo potom znasat nasledky ... Opity agrsivny ludia niesu v splocnosti velmi ziadany ..

diilii

george303 dobre.. ved toho som si jako tak vedomi..ale čo ? dá sa s tým niečo robiť? či je dosť takých ludí ? aby to nešlo somnou dolu vodou..

george303

Ja toto skor pozorujem u ludi ktori svoju agresivitu neventiluju ...
Prave to je to ze za triezva si slusny nekonfliktny a ked mas s niekym problem tak to snim neriesis a tym sa to vtebe hromadi .. a potom ked sa opijes a stratis zabrany tak prejavujes svoju utlacanu agresivitu ;)

jankaaaaaaaaa

je to tym, ze to mas v sebe. tu agresivitu, skrytu. prejavi sa presne pod vplyvom alkoholu, alebo raz aj za triezva sa moze stat, ze jednoducho vybuchnes a agresivita sa pekne prejavi navonok