prsnik

Príspevok v téme: prsnik
[zruseny8]

mam taku otazocku. pred par tyzdnami mi tak trosku opuchla spodna cast laveho prstnika a presne v tejto oblasti vznikol aj taky cerveny flak, akoby podrazdenie niecoho. nedalo sa mi spat na bruchu, bolo to bolestive. nasledne o par dni som dostala menzes a opuchnutie aj cerveny flak a tiez bolest postupne zmizli, vsetko sa vratilo do normalu. pravdepodobne islo o nejake zdurenie. no a teraz mam pocit akoby ked si lahnem na brucho, tak ten prsnik "citim", tak inak ako ten pravy - neviem ako to povedat, nic ma neboli, ziadny opuch a ani cervene zafarbenie. neviete co by to mohlo byt?
dakujem vsetkym za vase prispevky

Eilien

no mne to ani nepredpisala pretoze to neni na predpis len mi povedala co si mam kupit,no neviem ale myslim si ze to dlho vydrzi...ale tak zatial mi najviac pomohol ten Veral krem

[zruseny8]

inak tebe predpisala lekarka 1 balenie? lebo mna velmi zaujima za kolko sa minie tych 50ml roztoku. na kolko dni ci mesiacov :P to vydrzi..

[zruseny8]

neboj neboj, prejde nam to vsetko...teda dufam. ja to uz beriem radsej preventivne..a na aku ooperaciu prsnikov sa chystas? nieco vazne?

Eilien

no sak poctivo uzivam:)su otrasne to mas pravdu:)no neviem,mna pred menstruaciou bolieval prsnik ale len trocha ale toto co ma postihlo to som este nikdy nemala a este ku tomu 2tyzdne pred?trocha divne a mna bolela z toho ruka a lava cast chrbta ale uz to povolilo obcas sa este ohlasi prsnik:)dufam ze to uz nepride a budem mat pokoj hlavne aj preto ze sa chystam na operaciu prsnikov tak by som bola rada keby som bola ok:)

[zruseny8]

ja som si ich tiez bola vcera kupit, lebo ja momentalne nemam nic, len kedze mam pred menzesom tak som citila trosku taku bolest..zevraj to vtedy zvykne byvat a tieto kvapky by mohli pomoct. a tebe by sa preco mala bolest vratit po menstruacii? tie kvapky by sa mali minimalne 3 mesiace uzivat aby sa dosiahol efekt kedze sa jedna o homeopaticke kvapky. takze sa neboj, len poctivo uzivajme :) aj ked nemaju az taku bohvieaku chut, ja z toho citim len a len etanol, uz mam asi profesionalu deformaciu zo skoly :P

[zruseny8]

hej moze byt ze som mala ten zapal. mam pocit ze aj zapal mliecnej zlazy no on zvycajne sam prejde. mozem sa opytat ake kvapky ti dala?

Eilien

ahoj,prave taky podobny pripad aj mna teraz prepadol,mna boli lavy prsnik -spodna cast,tiez som nemohla spavat od bolesti kupila som si ale krem Veral a nejak mi ta bolest presla,dnes som bola aj u gynekologicky pre istotu lebo som sa zlakla lebo mi prsnik nejak navrel a tu spodnu cast mam taku tvrdsiu,doktorka si myslela ze to mam zapal no ale ked ma prehliadla vyvratila tento fakt lebo ze prsnik by som mala cerveny,takze to je asi tvoj pripad asi mas zapal,mne nic nezistila asi mam presileny sval z cvicenia,dala mi nejake kvapky nech uzivam ze to prejde,ja byt tebou radsej si zajdi ku gynde nech ti to prezrie.